Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Melyik az az ízesítetlen...

Melyik az az ízesítetlen rövidital, amelynek a lehető legalacsonyabb a cukortartalma, vagy nincs is neki?

Figyelt kérdés
Nem túl drágára gondoltam, felületfertőtlenítésre használnám...

2020. márc. 24. 10:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80-90 %-os vodka...
2020. márc. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Tiszta szeszt is ihatsz, a szervezeted ugy is cukrot csinal belole.
2020. márc. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Kedves második válaszadó, bár a válaszod igaz lehet, ám én valóban csupán felületfertőtlenítésre használnám a szóban forgó löttyöt - mivel a fertőtlenítőszerek elfogytak a patikákból.
2020. márc. 24. 12:46
 4/11 A kérdező kommentje:
Kedves első válaszadó, olyan erőset is lehet kapni..?
2020. márc. 24. 12:47
 5/11 anonim ***** válasza:
74%
Felulet fertotlenitesre a drogériában vegyel tisztítószert, ha alkoholos cuccot nem kapni a gyógyszertárban.
2020. márc. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Permetezni szeretném szóróflakonból.
2020. márc. 24. 13:15
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha gyógyszertári alkoholt nem kapsz, jobb híján a tiszta vodka a legjobb erre, bár jóval kisebb a fertőtlenítő hatása. Magasabb alkoholtartalmú pálinkák, likőrök, abszint stb cukrosabbak és ragadnak is.
2020. márc. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Phoney ***** válasza:
67%

Denaturált szesz 90%, 1L kb. 1000 Ft. Ez bármire alkalmas alkohol, csak ihatatlan (ezért is olcsó, mert nincs rajta jövadó).


Mivel a manapság valamiért sokan nem ismerik, szerintem még mindig könnyen lehet kapni. Háztartási vagy autós vegyszerek közt szokott lenni.

2020. márc. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A legerősebb a 96%-os Spirytus vodka, na az már tényleg ihatatlanul erős tisztán, de úgy tudom, hogy itthon nem is kapható!

Amúgy szerintem keress jobb kifogást!:

1. Mit érdekel minket, ha inni akarsz? Semmi nincs abban!

2. A fertőtlenítőszereket eddig sem ismerted, például Domestos vagy Flóraszept? Sokkal hatékonyabbak, mint az alkohol, és gondolom nem akarod lefújás után sem nyalogatni a kilincseket vagy a padlót!

2020. márc. 26. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

-"96 %-os" : ez túl tömény a felületfertőtlenítéshez, ahhoz 70 és 80 % közötti a legjobb, a 90% körüli túl hamar elpárolog ahhoz, hogy a szárító hatás érvényesüljön, a 70 % alatti meg szintén nem pusztítja el az összes felületi kórokozót;

-"keress jobb kifogást" : sajnálom, hogy neked ezt olyan nehezedre esik elképzelni, de személyesen sajnos utálom az alkoholt, szökőévben egyszer, ha rám erőltetik;

-számítógépet (monitort, billentyűzetet, egeret, stb.) is fertőtlenítenék vele, ezért fontos, hogy hamar megszáradjon, ne habozzon, stb. Természetesen ismerem a klórtartalmú fertőtlenítőszereket, de ezek erre a célra nagyon nem praktikusak. Én legalábbis (ahogyan az alkoholt sem), úgy a kilincseket sem szoktam nyalogatni. A padlóhoz nyilván jó a Flóraszept, meg a Domestos, ezek vannak is otthon dögivel, de NEM EZEKRE VAN SZÜKSÉGEM.

2020. ápr. 14. 19:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!