Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Nem ittam még gint. Milyen az...

Nem ittam még gint. Milyen az íze?

Figyelt kérdés
Ittam már sört, bort, pezsgőt, cidert, keserűlikőrt, pálinkát, krémlikőrt, tequilát, rumot, vodkát, ouzot, abszintot, konyakot, whyskyt, brandyt, de valahogy a gin kimaradt egyelőre. Mihez lehet hasonlítani az ízét?
2020. márc. 29. 00:50
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Kedvencem a gin. És az eredeti, ami valójában borókabogyó likőr. Egyébként ha van ilyen fűszered otthon, ha szétrágcsálod, na, az a gin íze, hiszen ebből készül.

Viszont ha nem szereted a keserűt, ez nem a te italod.

2020. márc. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
A borókabogyó a legjellegzetesebb összetevője. Persze sok minden más fűszer is lehet benne, ginek terén elég széles a paletta, egymástól nagyon különböző italokat is ginnek hívnak, de azért egy normális ginnek az illata és az íze leginkább a borókabogyóra hasonlít. Én nagyon szeretem a borókabogyót mint fűszert, egy jó szarvas- vagy vaddisznópörköltet elképzelni se tudok nélküle. Úgyhogy a gint is szeretem, akár tisztán, önmagában is megiszom. Igaz, töményeket úgy általában relatíve keveset iszom, ezáltal gint se szoktam túl gyakran.
2020. márc. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Én Bombayt ittam már ami nagyon egy agyonsztárolt valami,meglehet inni de nagyon jelentéktelen ital,a szaga szerintem nagyon hasonlít a pucolás utáni fehér répára.
2020. márc. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Sic Semper Tyrannis ***** válasza:

Mint az elixir.


Elixar.

2020. ápr. 3. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!