Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Tényleg van olyan felnőtt...

Tényleg van olyan felnőtt férfi, aki ennyire nem bírja az alkoholt??? Vagy ez is csak egy poén?

Figyelt kérdés
[link]

2020. aug. 1. 06:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
81%
Attól, hogy valaki felnött vagy/és férfi, még nem kell bírnia az alkoholt. (Nem mindenki alkoholistaként nött fel!)
2020. aug. 1. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
82%
Van olyan felnőtt férfi, aki 1 pohárt sem bír; ő megivott többet, semmi baja nem volt. Milyen poént láttál?
2020. aug. 1. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
82%
Az első pasim se bírta. Sofőrként dolgozott, szinte sose ivott. Három sörtől úgy beállt, hogy nekem kellett hazavinni, és reggel nem emlékezett semmire.
2020. aug. 1. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
53%
Nem mindenkit alkoholisták nevelnek ám. Csak nálunk ez annyira gyakori, hogy már megszokott, és ez számít normálisnak.
2020. aug. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

#2 Azt feltételeztem, hogy a két erős sőre ezt ilyen túlzással mondja. Gyakran szokott Winkle(r) viccesen túlozni ezen a csatorná(já)n is. A stílusán része.


#1 Az én családomban egy másod unokatesóm alkesz csak. Ez magyar viszonyok közt, már elég jó egy családra nézve.

Alkoholt a nagyobb testtömeg miatt felnőtt férfiak jobban bírják, van sok méreg amit a nők, de alkoholt jelemzően a férfiak bírják jobban.


#3 Értem. De Winkle(r) igaz akkor napi egyet, de megiszik minden este (is).


Köszi!


Én van, hogy félévben egy nap iszok. De van, hogy egy egész délutánt és estét átsőrözük, beszélgetések közben. És max. egy kicsit spicces lesz valaki.


Ezért nem értettem.


Én pont kétszer voltam részeg életemben. Bár tudom ez ritka. És én átlagosnál sokkal jobban bírom az alkoholt. De másokat sem látam még sörttől berugni.


Akkor ő pechjére kevésbé bírja.

2020. aug. 1. 10:36
 6/14 anonim ***** válasza:
63%
Ez csak neked ilyen furcsa, mert itt az a menő, ha alkoholista valaki.
2020. aug. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
#6 A "gyakori" (kérdések) alkeszok. 🤣
2020. aug. 1. 10:39
 8/14 A kérdező kommentje:

#6 😂


Kis túlzással lehet. 😉

2020. aug. 1. 10:42
 9/14 anonim ***** válasza:
76%

Még olyannál is változni tud ez, aki egyébként bírta. Középiskola végén, egyetem első 2 évében mondhatni nem éltem szerzetesként, és ennek következtében hozzáedződtem az italhoz, rengeteget meg bírtam inni akár keverve is anélkül, hogy KO lettem volna.


Mára viszont teljesen elszoktam tőle, egy-egy italozósabb esténél oda kell figyelni, hogy mennyit és milyen gyorsan iszom, különben képszakadás és hülyét csinálok magamból.

2020. aug. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
56%

A videót nem néztem meg, de azt biztosan tudom, hogy az alkohol lebontását egy máj által termelt enzim végzi. Ha sok ilyened van, gyorsan lebomlik benned az alkohol, ha kevés, akkor lassan.

Nekem egy májbetegségből kifolyólag konkrétan 0 ez az enzim, így képes vagyok 3 db konyakos meggytől albán szamár módjára berúgni. Mire ez kiderült, párszor beszóltak a hozzád hasonló "okosok".

Amúgy azóta, kereken 30 éve nem iszom, pezsgőből is csak gyerekváltozatot, mégsem érzem ettől magam "csökkent értékűnek"

2020. aug. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!