Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mivel jó keverni a Scotch...

Treblemaster kérdése:

Mivel jó keverni a Scotch Ballantine's Whisky-t?

Figyelt kérdés
Nagy kedvelője vagyok ennek a Skót Whisky-nek viszont kevergetni szeretném, tudtok jó példákat mondani ami nektek már bejött? Ha lehet valami egyszerűbbeket és nem koktélokra gondoltam.

2020. aug. 1. 21:48
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
Szóda.
2020. aug. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
30%
Eperlé.
2020. aug. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem szódával hígitáson túl, kár a Whisky-ért.

De egy jóbarátom koktéltként jobban szereti a skót whisky-t is, whiskey red bull-két.

Igen más nemzet whisk(e)y-jével szokták inkább keverni.

2020. aug. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Főként kólával, de energiaitallal is érdemes lehet kipróbálni.

Azért ez nem az a kategóriájú whisky, aminek a bekeverése miatt fájna az ember szíve. Nálunk az egyik kocsmában azért nem tartanak ilyet, mert a tulaj szerint vonzza a sötétebb bőrű állampolgárokat 😆

2020. aug. 3. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

#4 Ízlések és pofonok.


Azonos árban lévő, más ízkarakterű whisky kapcsán tettem azt a mondást.

2020. aug. 3. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
#5 Persze, amúgy abszolút igazad van, nem a te véleményed lehurrogása volt a célom ezzel ☺️
2020. aug. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#6 Amúgyis lehet én tévedtem, mert online boltban ahol megnéztem csak 18 ezres volt ebből. Én is elnézést kérek! 😚


Amúgy nem probáltam még, de kólát mondják sokan jónak. Kísérőként probáltam, igaz mikor olyan Whisk(e)y-t ittam, ami nem az én személyes ízlésemnek tetsző volt. 😚☺

2020. aug. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én kólával szeretem
2020. aug. 7. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!