Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Ha valaki annyira részeg,...

Ha valaki annyira részeg, hogy már nem is tud egyenesen menni, akkor, hogy tűnhet józanabbnak a szülei előtt?

Figyelt kérdés

2020. aug. 19. 23:25
 1/6 anonim ***** válasza:
83%

Te akarsz józanabbnak tűnni, vagy láttál ilyet és nem érted?

Ha az utóbbi, akkor az inkább túljátszott részegség volt a haverok előtt.

Ha az előbbi, akkor arra nem igen van válasz, mert szerintem ha tényleg valaki keresztben megy annyit ivott, az a szülei láttára sem józanodik ki.

Nálunk anno kirúgtak egy lányt a középsuliba mert annyira részeg volt, hogy behányt az igazgatói irodába, ő sem józanodott ki a tanároktól.

2020. aug. 20. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
64%
Na és ki mondta, hogy annak tűnik? Mert a szüleit nem verte át, az biztos. Legfeljebb nem teszik szóvá.
2020. aug. 20. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%
Én személyszerint amikor lehetségesnek tartom,hogy ez fog történni akkor másnál alszom akinek vagy sokkal toleránsabban a szülei vagy le sem szarják,vagy velem toleránsabban mivel elvégre nem vagyok a gyerekük. Tehát csak arra volt példa, hogy becsiccsentve mentem haza, de olyankor csak megemberelem magam, és igyekszem egyenesen menni,halkan beszélni/suttogni mivel nyilván éjszaka megyek haza, és minél hamarabb frlmenni a szobámba. Amúgy az embernek egy bizonyos szintig vannak elvei részegségtől függetlenül. Ha elég erős a motivációd, vagyis az,hogy nem akarod,hogy anyádék rájöjjenek akkor meg fogod emberelni magad annyira,hogy ne örjöngve menj be a bejárati ajtón,és ugye,hogy javíts a koordinációs képességeiden amennyire csak tudsz. Nyilván nem fogsz teljesen józannak tűnni, de nagyon csúnyán részegnek sem.
2020. aug. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
78%
Sok vizet kell inni az oldja az alkoholtEgy óra alatt sokat lehet józanodni ha megiszol 1-2 litert.
2020. aug. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem is lesz tudatában, hogy ilyeneken gondolkodjon. Vagy pl ha megszólal, lehet,hogy ő azt hiszi, hogy valami tökre okosságot mond, intelligens módon, aztán lehet, hogy közben meg tökre butaságok amiket mond; meg ilyen "ittas hangon." tehát pl azért azt is ki lehet hallani, ha valaki nem józan, meg én úgy képzelek egy ilyen embert, hogy esetleg mondjuk vigyorog. Tehát azért az lerí; főleg, ha nem is tud egyenesen menni, és már a járásából eleve lejön. De talán mentheti a helyzetet; hogyha pl a szülei ott vannak a nappaliban, és át kell vágni a nappalin,hogy elérjen ő a saját szobájába; akkor mondjuk nem beszél sokat; és megpróbálja minél hamarabb elhagyni a helyszínt; tehát minél kevesebbet velük tartózkodni. Meg még mondjuk ha alkohol szaga is van, akkor lehet használni esetleg szájsprét, külsőre dezodort, ami hátha elnyomja, de lehet mondjuk az is, hogy felerősíti; akkor szívás van; uncsitesóm egyszer hagymát ebédelt, utána még ment színházba, mamám adott neki petrezselymet rágcsálni szájszag ellen. Ja meg nagynénémnél volt a táskájában egy még nemhasznált mini fogkefe.
2020. aug. 24. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

négyes jó dolgot ír, még annyit hozzátennék hogy a kenyér se rossz.


Persze ha már állni se tudsz akkor csodát ne várj, de ha nem olyan rég ittál alkoholt, akkor a felszívódását tudja lassítani egy kenyérrel teli gyomor :DD

2021. jan. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!