Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Milyen megfontolásból tesznek...

Milyen megfontolásból tesznek egy 0,5 literes sörökből álló csomagba 0,33 literes korsót?

Figyelt kérdés
A benne lévő korsó miatt vettem egy ilyen pakkot.Logikusan úgy gondoltam,hogy a fél literes sörök mellé 0,5 literes korsó jár.De nem.

2020. nov. 21. 13:05
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem kifejezetten a 0,33-as pici "korsó" poharat, kézre esik, nem lötyögtetem ki, tudok habot tölteni rá (igaz nem szoktam sokat) és kényelmesebben elfér a kezemben.
2020. nov. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
Végre hozzádvágják a normális pálinkáspoharat, amibe beletalálsz és nem lötyögteted ki a két decit reggelente, erre itt lázongsz, hogy ez meg nem jó korsónak? :)
2020. nov. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 Phoney ***** válasza:
Mindig 0,33-as poharakból-korsókból iszom a félliteres söröket, kényelmesebb. Nem is tartok otthon fél literest.
2020. nov. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:

13


Szerintem meg a fél literes praktikusabb és nekem kényelmesebb is.Egyszerre ki lehet tölteni a sört.S ha mondjuk véletlen nem csak egy sör fogy és már hat egy kicsit az alkohol,akkor nem áll fönn az a veszély,hogy az ember leveri a félre tett még sört tartalmazó dobozt.

2020. nov. 22. 10:34
 15/26 anonim ***** válasza:
52%

14: és miből gondolod, hogy te vagy a mértékaadó fogyasztó?

Piackutatás nélkül semmit nem dobnak piacra a gyártók - békélj meg azzal, hogy a többségnek jó a 0,33-as! :)

2020. nov. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:

15


Jól van.De gondolom számodra is az lenne logikusabb ha a 0,33 literes korsó mellé 0,33 literes sört csomagolnak a fél literes mellé meg fél literest? A csomagra nagy betűkkel rá van írva,hogy 5X 05L.Jobban megnézve az is,hogy mekkora a korsó csak az szépen apró betűkkel a hátoldalán.Figyelmetlen voltam.Mert nem gondoltam ilyen magától nem értetődő húzásra.

Nem nagy tragédia.Csupán meglepődtem.

2020. nov. 22. 11:07
 17/26 anonim ***** válasza:

Olvasd már el a válaszokat, eddig mindenki szerint a 0,33-as tökéletes a fél literes sörhöz is.

Egyedül te hözöngsz emiatt, viszont nem te vagy a mérvadó!

2020. nov. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:

17


Itt nem erről van szó...

Adott egy sörcsomag van benne 5 doboz 05 literes sör meg az említett korsó.Még egy részletes képekkel illusztrált sörkitöltési útmutató is található rajta.Erre tesznek hozzá egy 0,33 literes korsót amibe nem fér bele a sör egyben.S így nem is lehet pontosan ugyanúgy kitölteni abba a korsóba ahogy azt a csomagon lévő leírás szerint kellene.Mi ez ha nem logikátlanság?

2020. nov. 22. 12:42
 19/26 anonim ***** válasza:
Fotózd be azt a sörkitöltési útmutatót, hadd állapítsuk meg mi is mennyire pontatlan meg logikátlan.
2020. nov. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Nekem a literes korsó működik, tovább hideg marad a cucc, mert nagyobb tömeg. Maga a korsó is nagy tömeg, be is szoktam dobni a fagyóba start előtt félórával. Szóval ha valaki, hát én tényleg arcbaröhögök mindenkit, aki a kezembe nyomja ezeket a kis mézes kancsókat. De azért azt én is értem, hogy ez vót, ezt adták. Gondolom nem győztek agyvihart tartani neki, hogy kiszórják valami roppant eredeti marketingfogás keretei közt a gyűszűiket. És lám, működik a firnyák, és gondolom nem csak itt lett téma belőle. Így válság alatt előfordulhatnak még ilyenek szájreklámot generálni, hogy dobozos mellé bontó, alkoholmenteshez szonda meg búzasörhöz templomi esküvő.
2020. nov. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!