Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Milyen megfontolásból tesznek...

Milyen megfontolásból tesznek egy 0,5 literes sörökből álló csomagba 0,33 literes korsót?

Figyelt kérdés
A benne lévő korsó miatt vettem egy ilyen pakkot.Logikusan úgy gondoltam,hogy a fél literes sörök mellé 0,5 literes korsó jár.De nem.

2020. nov. 21. 13:05
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

16: A te sajátos logikádat próbálod itt objektív logikaként tálalni.


Nem, nem logikus. Mert ha kiöntöd az egészet, hamarabb elmegy belőle a szénsav. Ha nem egyhajtásra iszod meg a fél litert, tök mindegy, mekkora a pohár v. korsó. Senkinek nem esik le a gyűrű az ujjáról, ha kétszer kell töltenie...


Egy olyan macskapöcsnyi problémán rugózol, aminek kb. semmi értelme. :-D

2020. nov. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

18: te amúgy autista vagy...???

azok szoktak ilyen kőkeményen ragaszkodni a fixa ideáikhoz...

2020. nov. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:

21


Ahhoz,hogy a kitöltött italból elmenjen a szénsav nem elég 5 maximum 10 perc ameddig elfogy egy sör.Szerintem nem sokan nyámmognak egy sörön 1,5-2 órát.De ilyen alapon csak üveges sört kell inni.Ki sem kell tölteni.Csak üvegből kell fogyasztani.És minden korty után vissza kell tenni rá a kupakot nehogy elillanjon belőle a szénsav.

2020. nov. 22. 18:03
 24/26 anonim ***** válasza:

Hát akkor rágódj ezen még 1-2 hetet...


:-D :-D

2020. nov. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:

22

.........

2020. nov. 22. 18:06
 26/26 anonim ***** válasza:
Elmondanám, ezeknek a szódás szaroknak még előnyére is válik, hogy nem szénsavból állnak.
2020. nov. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!