Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » 4-5 ezer ft egy doboz sörért?

4-5 ezer ft egy doboz sörért?

Figyelt kérdés
Néha szoktam inni magyar kézműves söröket. Az 1000 ft körüli áruk ellenére a legtöbb megkóstolását nem bántam meg. A minap viszont az egyik bolt kínálatában láttam külföldi söröket, amik 4-5 ezerbe kerülnek. Nem sok már ez 0,5 l sörért? Van aki ezt tényleg megveszi?

2021. ápr. 1. 23:32
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom nem tartanák, ha senki nem venné meg
2021. ápr. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Kíváncsiságból megvenném esetleg, de nem szoknék rá ennyiért.
2021. ápr. 1. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
65%
Sznoboknak segít megszabadulni a pénztől aki ilyet vesz...
2021. ápr. 2. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
67%
De sok érte.Annyiért már akár egy tálca sört is lehet venni.
2021. ápr. 2. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
52%

Biztos van,aki néha is szokott venni ilyet.

De nekem is sok, legfeljebb csak ünnepekkor vennék.

2021. ápr. 2. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
73%
Egy üveg borért is kicsit sok már, de egy sörért vállalhatatlan ennyi pénzt kiadni.
2021. ápr. 2. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
84%
Ha megnyerem ma az eurojackpotot talán iszok olyanokat, de csak bárban, ha szép a pultoslány. Addig maradok az 1E ft-os lélektani határnál.
2021. ápr. 2. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
66%
Én megveszem a 4-5 ezres söröket is, mert nekem megér ennyit. Sokkal jobbak, mint a magyar kézműves sörök. Vagyis többnyire, sajnos néha lyukra lehet futni. Aki ilyen árkategóriájú söröket vesz, az már nagy valószínűséggel tudja, hogy mit keres, ismeri a főzdéket. Vannak magyar ismerőseim, akik múltkor Amerikából tradeltek egy sört, fél liter 200 ezer forint áron. Nyilván több felé osztották. Nekik megérte. Pedig egyik sem bank igazgató. De van, akik mellett ez is kispálya. Külföldi beer geek ismerősömék egy kóstolós estén lazán elisznak fejenként 1 milliót is. Ez olyan, hogy ki mire költ. Nekem a 4-5 ezres sör belefér, a 200 ezres már nem. De pl tesóm az 1000 forintot is sokallja egy sörért, miközben 1,5 milliós országúti kerékpárja van. Na, én meg annak a töredékét sem költeném biciklire. Megint másnak millió forintot érő társasjáték gyűjteménye van. Kár ezen fennakadni, hogy ki mire mennyit költ.
2021. ápr. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
77%

8-as jól írja. Van ismerősöm, aki parfümöket gyűjt, 70-150ezret is ad egy-egy darabért, ami niche háztól van illetve valami régi darab.

De:


[link]


El kell vonatkoztatni attól, hogy neked vagy nekem mire futja, mi érdekel. Nem vagyunk egyformák. Komolyan nem értem, hogy háboroghatnak azon emberek ki mire költ és mennyiért, amíg nem őt károsítja meg.

2021. ápr. 3. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Most se vagyok fukar, meg ha a pénz nem számítana, akkor főleg nem, de azért fel tudom mérni reálisan az árakat, és ennyit soha nem adnék ki fél liter sörért! Ez a mennyiség hétköznapiban 300-330 Ft alatt, kézművesben 1000-1200 Ft alatt reális! Persze ez nagyban függ a szeszfoktól is, minél erősebb, annál drágább, én például tudok olyanról is, hogy kisüveges (0.33 l) sör 20 ezerbe kerül, de az erősebb a pálinkánál is!
2021. ápr. 5. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!