Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » 4-5 ezer ft egy doboz sörért?

4-5 ezer ft egy doboz sörért?

Figyelt kérdés
Néha szoktam inni magyar kézműves söröket. Az 1000 ft körüli áruk ellenére a legtöbb megkóstolását nem bántam meg. A minap viszont az egyik bolt kínálatában láttam külföldi söröket, amik 4-5 ezerbe kerülnek. Nem sok már ez 0,5 l sörért? Van aki ezt tényleg megveszi?

2021. ápr. 1. 23:32
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

#20

De nem azok. Nézz körül a kézműves sör boltokban. Az ilyen árkategóriájú sörök között nem nagyon fogsz lágert találni. De nyugodtan cáfolj meg, küldj linket, ahol ennyi pénzért lágert árulnak. :)

2021. ápr. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%
Hihetetlen hogy néhány kommentelő itt mekkora balhét bír csinálni egy üveg sör árából.
2021. ápr. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
0%
#10-es, de igen, ezek a reális árak! Az, hogy KINEK MENNYIT ÉR MEG, az már más dolog, mindenki maga tudja. De ezt a két ármértéket ne keverd össze!
2021. ápr. 6. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
84%
#23: Mondjuk úgy inkább, hogy ezek a megszokott piaci árak. Reális árakról beszélni egy kizárólag szubjektív szempontok alapján jellemezhető élvezeti cikkről nem sok értelme van.
2021. ápr. 6. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
77%

#23

És miért te mondod meg, hogy ezek a reális árak? Az a baj, hogy csak annyit látsz, hogy sör meg kézműves sör. Utóbbi, ahogy már kifejtettem, nagyon széles kategória. Van olyan fajtája, amiért 900 ft a reális, van olyan, amiért az 5000. Ezzel nem azt mondom, hogy én határozom meg, mi a reális. Nem arról van szó, hogy nekem megér bizonyos kraft sör 5000 ft-ot, hanem hogy bizonyos fajta sörért az 5000 a reális ár. Például az általam említett dupla hordó érlelt imperial stout esetén. Ezt a piac határozza meg, ugyanis az ilyen sörök mindenhol ennyibe kerülnek. Nem kell szeretni, nem kell megvenni, de ez a sör fajta bizony ennyibe kerül. Ha te nem adnál 1000 ft felett sörért, azzal az égvilágon semmi probléma nincs. Csak ha szerinted nincs olyan sör, amiért reális az 5000 ft, akkor nincs akkora rálátásod erre a műfajra.

2021. ápr. 6. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
50%

Hát nem tudom, én még sosem ittam meg 2000 ft-nál drágább sörből egy teljes üveggel, mert olyan bűn rossz volt mindegyik :)

1000 Ft körüli kézművesek viszont tényleg sokkal jobbak, mint az átlagos áruházi kínálat.

2021. ápr. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!