Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Milyen olcsóbb kategóriás...

Milyen olcsóbb kategóriás whiskey-k ihatóak? Vagy nem tér el jelentősen az ízük? A Ballentine's-t próbáltam, de majdnem visszajött, annyira rossz volt.

Figyelt kérdés
Nem nagyon bírom az italt. Nem is az erősségét, az ízét nem szeretem. Szeretnék tényleg finom Whiskey-t inni, aminek nem csak tömény etanol íze van. Azt olvastam, hogy az ír whiskey-k enyhébb ízűek, sokak szerint finomabbak. Érdemes lenne mondjuk Jamesonnal próbálkoznom? Vagy mit javasoltok?

2021. jún. 10. 08:09
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
18 éves vagyok egyébként, azért szeretném felfedezni kicsit az italok világát. Szeretném, ha kialakulna egy ízlésem hozzá. Az ilyen likőr jellegű mézes vagy almás Jack Daniel's iható vagy inkább hanyagoljam az ízesített szarokat, és ragaszkodjak a rendes whiskeyhez?
2021. jún. 10. 08:12
 2/24 A kérdező kommentje:
Ja és falusi kistescoban akarok bevásárolniy szóval jó lenne, ha gyakori italokat javasolnátok.
2021. jún. 10. 08:14
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Azt hittem a Bali jónak számít. Borzasztó íze van.
2021. jún. 10. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Szerintem is. A Ballentine's egy kalap szar. El is rettentett a többi Whiskey kipróbálásától.
2021. jún. 10. 08:25
 5/24 A kérdező kommentje:
Legalábbis mostanáig.
2021. jún. 10. 08:26
 6/24 anonim ***** válasza:
25%

Ha a bali rossz volt a tobbi whiskeyt se fogod szeretni. A jim beam vmivel jobb meg a jack daniels is, de en pl a johnnie red labelt ruhellem, meg az isszes tobbi scotchot, ir piakat is.


Jack daniels, vagy mezes verzioja, az asszony meg a tenessee firet szereti az fahejas.

2021. jún. 10. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 Mansour ***** válasza:
61%
De miért pont a whiskey? Ha fel akarod fedezni az italok világát, és ráadásul nem nagyon bírod az alkoholt, akkor miért nem a borozol inkább? A minőségi borok a legjobb ízű és legegészségesebb alkoholos italok. És a borok világában olyan változatosság van, hogy évtizedekre elég felfedeznivalót nyújt. De ha mégis töményet akarsz, akkor ott vannak a magyar pálinkák. A valóban minőségi pálinkák nagyságrendekkel jobbak, mint a legjobb whiskey...
2021. jún. 10. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim válasza:
23%
A ballantines az egyik legjobb whiskey. Ajánlanám a vizet. Az nem lessz erős.
2021. jún. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
52%
Egyik legfinomabb whisky a Monkey Shoulder.
2021. jún. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
75%

A Bali nagyon messze van a jótól, DE ha ennyire rossz volt számodra, akkor a legvalószínűbb, hogy egy kimondottan minőségi whisky sem fog ízleni. Egész egyszerűen nem szereted a whiskyt.

Én csak azt nem értem, hogy miért ragaszkodsz a whiskyhez, ha elmondásod alapján nem sok italt próbáltál még. Ha nem jött be egy whiskey, akkor miért a nem whisky ízű whiskyket akarod próbálgatni, és nem valami teljesen más italt?

2021. jún. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!