Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Milyen röviditaloknak van...

Milyen röviditaloknak van hasonló illata, mint a Jägermeisternek és Unicumnak ?

Figyelt kérdés
2022. jan. 2. 18:32
1 2
 11/17 Phoney ***** válasza:
100%

Szerintem azért érzel Jägert, mert keveredik a leheletében a piás és a mentolos illat. De az is lehet, hogy szinte bármelyik növénylikőrt meg tudja inni, csak a Jägert nem, és azoknak a szaga mind hasonló.


A zugivók és az alkoholisták nagy többsége nem fizikai függő, jellemzően napokra le tudnak állni "csak úgy", vagy több hetes konkrét időtartamra is, hogyha nagyon fontos nekik. (Pl. a legtöbb alkoholista meg tud csinálni egy száraz novembert is, ha nagyon be akarja bizonyítani, hogy nem is alkoholista, bár a végén már csak az tartja benne a lelket, hogy nem sokára megint meg lehet inni valamit.)


Tapasztalt alkoholfogyasztóként egyébként nagyon könnyű 1-2 pohár után teljesen normálisan viselkedni, különösen olyanok előtt, akik nem ismerik a józan viselkedését.

2022. jan. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Phoney ***** válasza:
Ja, az értelme meg az, hogy annyitól is érezheti magát jobban az ember, amennyi még nem látszik rajta.
2022. jan. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Sajna igazad van, így érzem... :(

Olykor, amikor beszéltünk telefonon, éreztem a hangján, hogy elég érdekes ( lassú, stb. ) Azt mondta, fáradt.

Nem volt zagyva, össze- vissza, nem röhögött kontrollálatlanul, mégis fura volt. Akkor ez a hapsi valószínűleg italos.

2022. jan. 3. 15:49
 14/17 A kérdező kommentje:
És így van, ahogy mondod. Keveredett a leheletében a mentolos rágó és a pia...
2022. jan. 3. 15:51
 15/17 A kérdező kommentje:

Ja, és az utolsó találkozásunkkor is tisztán éreztem. Megkérdeztem tőle, ment percekig a huza - vona, a húzd meg- ereszd meg : - ittál ?

Nem.

Ne hazudj mostmár, mert tisztán érzem.

Nem ittam, becsszó...

Ez ment percekig. Majd amikor rászóltam, hogy azért teljesen hülye nem vagyok és biztosan érzem, ekkor bökte ki, hogy ivott egy pálinkát...

2022. jan. 3. 15:54
 16/17 anonim ***** válasza:

15


Lehet,hogy fél tőled.Aztán a szeszből merít egy kis bátorságot.

2022. jan. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Jagdbitter


Jéger olcsóban :)

2022. dec. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!