Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Miért nem terjednek el sokkal...

Miért nem terjednek el sokkal jobban a 0,33 literes kiszerelésű bolti sörök?

Figyelt kérdés
Természetesen a félliteres helyett (is) gondolom, jól átgondoltan beárazva. Mindenki érdeke lenne a máshol ugye bevált "pohár", egészségügyi szempontból.

2022. jan. 20. 11:50
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
76%

#10

Én pl. pár hetente hétvégén szeretek meginni 1-2 ilyen 3decis meggyes sört. Miért lennék ettől részeg disznó? :D

2022. jan. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
88%
Egy jó pilseni lágerből vagy egy könnyebb ipából sokkal jobban esik fél liter, de egy ddh ipából vagy egy ütős porterből .33 is elég
2022. jan. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:
Lám, vannak itt nem csak nagyivók is! Meg máshol hölgyek is. Örülök neki, jó lenne az ő kedvükben is járni, hajrá! Egyébként én is megiszom ám a korsónyit, de mégis... Köszönöm eddig is a válaszokat.
2022. jan. 20. 15:39
 14/30 anonim ***** válasza:
100%
Sörtípus is válogatja. Meg ugye az is kulcskérdés, hogy a 0,5-ös doboz nem sokkal drágább, mint a 0,33-as. Mármint az üres doboz. Így neked literárban drágább lenne a termék, amennyiben a termelő nem árusítja a 0,5-ösnél kisebb haszonnal. És miért tenné?
2022. jan. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:

Mindenki érdeke lenne?? Mégis kinek, nekem például ugyanse, ha már megiszok 1 üveggel, akkor az legyen nagyobb mennyiség! Na nem mint ha alkesz lennék, de ennyi kényeztetés azért jár egy férfinak, ne sajnálják tőlünk a fél litert!

Egészségügyi szempont?? Fél liter nem káros, annyi alkoholnak még jótékony hatása van, és ha csak 0.33-ast iszom, igaz hogy egészségesebb, de sajnos annyitól nem is jön elő a spicces állapot!

A fél literes kiszerelés nagyon is rendben van, csak abból veszek 0.33-ast, amiből nincs nagyobb!

2022. jan. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
0%
Egy csepp alkoholnak sincs jótékony hatása, egy idegméregről beszélünk. Mondom ezt úgy, hogy én is szoktam inni.
2022. jan. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
14%

1. Többe kerül az egységár mint a 0.5 (gyártás, szállítás)

2. a 0.5-öst is el lehet felezni valakivel


Ott van pl. a sok 0.25-ös üveges sör (kézműves, külföldi), azok meg csak kis kiszerelésben tudják eladni a 2eFt-os (literárú) sörüket.


A legjobb ár-érték arányú még mindig a nagyüzemi kézműves sörök (0.5).

2022. jan. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
100%

#17

Ez max itthon igaz, bár már itthon is egyre kevésbé. Külföldön simán töltik a 12 %-os söröket is 0,44-es vagy 0,5-ös dobozba. És nem 2000-es, hanem 7000+ ft literáras söröket is.


Milyen az, hogy nagyüzemi kézműves sör? :D

2022. jan. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
Olyan lehetne, hogy kézműves sört főznek, de nagyüzemi mennyiségben! :D Bár ez szerintem is hülyeség, ilyen nincs! Például a HEDON kézműves sörfőzde legnépszerűbb terméke a Charlie Firpo, annyi belőle a megrendelés, hogy alig győzik gyártani, viszont egy nagyüzemi sörfőzdének ez nem okozna gondot!
2022. jan. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
77%
Nem a méret a legnagyobb különbség. Amit írsz, olyan létezik amúgy. Amerikában a legnagyobb kézműves sörfőzdék nagyobbak, mint nálunk a Dreher.
2022. jan. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!