Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Emlékeztek még arra, amikor...

Emlékeztek még arra, amikor először rugtatok be? Milyen érzés volt? Mik voltak az utóhatások? Az első berúgás kellemetlen?

Figyelt kérdés
2010. szept. 17. 13:30
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Ramatyul voltam:))
2010. szept. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 Phoney ***** válasza:
100%

Nekem az egyik legkellemesebb volt.


A gyomrom első alkalommal még nem ellenkezett, új tapasztalat, és pont jókor álltam meg.

2010. szept. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is talán az egyik legjobb berugásom volt: nem hánytam, nem voltam másnapos pedig 3dl red labelt megittam.
2010. szept. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim válasza:
91%

Talán a legjobb piálásom az első volt :D

Egész este jókedvű voltam, és másnapos se lettem

2010. szept. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim válasza:
100%
Én elég szépen kezdtem. Szóval így megittam 1-2 üveg bort (úgy indult, h éppen csak megkóstolom, de annyira nagyon finom volt) Azóta se találtam még1 bort, ami így izlene. Éshát így tökjól voltam, jó kedvem volt meg nm voltam rosszul. Vagy 1 órára rá kezdtem émelyegni, meg kavargott a gyomrom. És ennyi. xD Mármint kidőltem, és másnap reggel ébredtem. Nem voltam másnapos meg semmi, de nm emlékeztem semmire. Csak házi videók árulkodtak a buli eseményeiről, és az elfogyasztott alkohol mennyiségről.(:
2010. szept. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 Arnika ._. válasza:
75%
az én sztorim is hasonlít az utolsóhoz csak én mindenre emlékeztem és úgy forgott a föld körülöttem nem tudtam egyenesen menni és ki feküdtem az útra józanodni és aki vigyázott rám szolt mikor jött az autó akkor le gurultam és utána vissza :P pl a csiga lépcsőn úgy le jöttem h nem tudtam h hogy tudtam részegen. de amugy nagyon F..a érzés érdemes ki probálni de sosem érem el azt a hatást.és örökké másnapos vagyok hányok és a wc-t járom 1-2 napig és utána kedved van még egyszer mint a hullám vasút...
2010. szept. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az első nagyon rossz volt, talán azért, mert váratlan volt, csak egy sört meg egy fél liter bort ittam, de akkor még nem bírta a gyomrom a "borra sör - forevör"-t, és egész éjjel hánytam. Aztán kb. másfél napig voltam másnapos, borzasztó.

Mégsem az lett az utolsó, és később már ha csúnyán sikerült is a dolog, sosem volt ennyire rossz.

2010. szept. 24. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
hú nekem iszonyatosan jó volt , annyi mindent összeittunk, hubertus , sör , pezsgő, bacardi. aztán jött a másnap és áhh, iszonyatosan forgott a gyomrom, nagyon fájt.:D de aztán elmúlt:D (a hubertust azóta nem bírom meginni) :D
2010. szept. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim válasza:
100%

Hú, az betyáros volt. :D

Kifejezetten jó érzés volt, rendesen fájt az arcom a sok mosolygástól. Voltak pillanatok, amikor azt hittem, hogy kidobom a taccsot, de végül is nem lett semmi baj.

Fejfájás, az keményen. De csak este, tehát nem úgy keltem fel.

Abszolút nem kellemetlen, sőt... :)

2010. szept. 25. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
76%
Mikor először éreztem az alkohol hatását magamon, akkor leöntöttem pár személyt alkohollal (olyat is, aki nem is ivott), barátommal gátlástalanabb voltam (de nem úgy, hogy más is lásson minket). Viszont mikor először berúgtam, akkor egy szintén részeg sráccal összejöttem, másnap mindenre emlékeztem, nem volt semmi bajom. Persze van, aki ugye rókázik a sok alkoholtól, azok általában azt mondják, hogy pár hétig az alkoholra nem is akarnak ránézni.
2010. szept. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!