Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Emlékeztek még arra, amikor...

Emlékeztek még arra, amikor először rugtatok be? Milyen érzés volt? Mik voltak az utóhatások? Az első berúgás kellemetlen?

Figyelt kérdés
2010. szept. 17. 13:30
1 2 3
 11/23 1jáány válasza:
100%

az első kicsit kegyetlen volt..:D reggeli hányinger, majd hányás..

de ha teheted, sose igyál éhgyomorra..mert akkor veled is ez lesz.:D

2010. szept. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Nekem az első kb 4 hónapja volt volt és nagyon jó voltXD kb 4deci konyakkóla +boros vízipipa segített +1deci boroskóla +egy korty pálesz! Annyira nem ütött de király este voltXD
2010. szept. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
68%
Első alkalom, 4 deci tequila. Elájultam. Azóta már gyakoroltam párszor. Éhgyomorra jobb inni, mert könnyebben berugsz és kevesebbet költesz. 22/F
2010. okt. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim válasza:
100%

Rohadt szar volt... Nem tudtam mik a határok és csak ittam aztán utána meg irány a budi 2-3szor

Másnap egy zacskó sós chips-et is alig bírtam megenni

2010. okt. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb barátomnál voltunk. Utószilvesztereztunk, este elkezdtünk iszogatni, beszélgettünk, és ez nem volt tervezett, de annyira sokat ittunk, hogy én kifeküdtem. Elaludtunk, reggel arra keltünk, hogy a szülei lejöttek az alagsorba. Ahogy felültem, hánytam, utána is sugárban. Ez most vicces, akkor nem volt az. Hazatántorogtunk, két napig voltam másnapos. De nem vette el a kedvem a dolog, csak azóta nem iszom össze a piákat.
2010. okt. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem bírtam megállni a lábamon, hánytam és össze-vissza beszéltem. Ami jó: nem voltam másnapos!!!
2010. okt. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Lehettem vagy 16 éves az első izmos berúgásomkor, nagyon érdekes élmény volt, annyira forgott körülöttem minden és annyira gátlástalan voltam pedig alapjáraton elég csendes és kicsit félénk vagyok, furcsa de meglepődtem magamon.:) Tulajdonképpen nagyon jó volt de ami utána következett amiatt nem gyakoroltam túl sűrűn az ivás művészetét. Sajnos elég gyenge a gyomrom és ha berúgok akkor annak tuti sorozatos hányás a vége, 1-2 napra kiüt annyit meg nem ér az egész. Irigylem azt aki jól bírja.
2010. okt. 4. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim válasza:
100%
Gin től berugtam, utánna még évek múlva is azt böfögtem fel. undorító.
2010. okt. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Nekem is nagyon jó volt az első.:) És még a második is, a többi már nem a legjobb.

Szédültem, mindenen nevettem, hányni csak a másodiknál hánytam, de ettől függetlenül az első kettő k.rvajó volt. Van pár dolog amire nem emlékszem (mindkettőnél), és ennyi kb. :)

2013. márc. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim válasza:
100%
nekem az első berúgásom nagyon jó volt, tudatomnál voltam, bár pár részlet kimaradt. de olyanokra emlékszem, hogy kézen akartam állni meg a medencébe ugrottam ruhástól, és, hogy nem bírtam megállni a lábamon:D kb 10kor kezdtünk piálni és hajnali 2-3 felé már éreztem, hogy nem vagyok annyira berúgva de még mindig nem voltam teljesen józan. aztán aludtam 3 (!) órát haveromnál és mentem haza ahol szintén aludtam kb. estig:D
2013. aug. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!