Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mennyi sört vagy pálinkát...

Mennyi sört vagy pálinkát igyak, ha csak jobban szeretném érezni magamat(nem szeretnék nagyon berúgni)?

Figyelt kérdés
Eddig egyszer ittam a kóstolgatásokat leszámítva. Szilveszterkor megittam egy fél üveg, 14%-os olcsó rosét úgy, hogy közben annyit zabáltam, mint máskor egy egész nap alatt, de így is éreztem, hogy kicsit fáj a fejem. Semmiképpen sem keverném a kettőt, vagy-vagy. 170 cm vagyok és 55kg/F.
2023. febr. 19. 14:47
 1/6 anonim ***** válasza:
2 sör rendben van.
2023. febr. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
55%
Megette a fene, ha már csak alkoholos ital segít...
2023. febr. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az megvan, hogy az alkohol dehidratál, amit a zabálás sokkal kevésbé pótol, mint mondjuk... nos a vízivás.
2023. febr. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Amúgy a sörrel szerintem is jobb választás, lehet kortyolgatni és ha az alkoholtól további alkohol után fogsz sóvárogni nem lesz gond, előbb telsz meg, minthogy komolyabban berúgnál.
2023. febr. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
*sör
2023. febr. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Én általában nagyon nehezen oldódom társaságban, emiatt szoktam inni, de épp annyit, hogy kicsit jobban érezzem magam, többet tudjak beszélgetni. Ehhez én csupán szintet tartok, általában fröccsözök hozzá, ritkán sör, és ezzel elvagyok jó 40 percet, majd újra. Így teljesen elkerülöm azt, hogy a fejembe szálljon, de pont annyi, hogy ne legyek annyira gátlásos.


Rövidezni ritkábban szoktam, de ha igen, akkor az kiváltja a fenti 40 perces ciklust. A lényeg, hogy ne rúgjak be tőle.

2023. febr. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!