Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Igaz az a közmondás? "Az...

Igaz az a közmondás? "Az impotens férfiaknak két út van, az egyik az alkoholizmus, a másik járhatatlan."

Figyelt kérdés
2023. ápr. 22. 13:39
 1/7 anonim válasza:
97%

Vagy szakorvos, pszichológus, gyógyszer, életmódváltás.

Ha ez se működik akkor keresni egy megfelelő partnert akivel az elején őszintén le lehet tisztázni ezt és még mindig ott van az örökbefogadás lehetősége

2023. ápr. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
97%
Sok aszexuális nő van. Ők örülnének egy ilyen kapcsolatnak.
2023. ápr. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ilyen közmondás.
2023. ápr. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én találtam ki.
2023. ápr. 22. 15:22
 5/7 anonim ***** válasza:
91%
Azért tablettával még lehetne próbálni.
2023. ápr. 23. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
76%

Attól, hogy nem áll fel, miért kellene inni? Nem értem... Az alkoholizálás és az orgazmus köszönöviszonyban sincsenek egymással, így nem helyettesíthető egyik a másikkal, ha meg nem, akkor miért kellene alkoholizálni azért, mert impotens vagy?

Az örökbefogadás is szóbajött... na azt se értem! Kit kellene örökbefogadni? Nem értem! Szóba nem jött a gyermeknemzés és az, hogy az impotencia ezt akadályozza. Szó nem volt róla!

2023. ápr. 25. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Igaz.


Üdv,

Egy alkoholista impotens lúzer, aki csak a kisfia miatt nem lesz öngyilkos.

dec. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!