Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Aki 40eves létére sokat tud...

Aki 40eves létére sokat tud inni az hogyan csinalja?

Figyelt kérdés

van a munkahelyen egy vezeto, egyetemet vegzett szakember aztan multkor eloadja hogy lenyirta a fuvet de ket óráig tartott es kellett hozza 1 uveg bor.


Mindezt igy hetkozben


ha en meginnek egy uveg bort akkor a masnap total off lenne, fajdalom a testben mindenhol, massziv szorongás es hasonlok.


pedig meg csak 30vagyok.


en mar be se tok rugni csak rosszul vagyok


2023. ápr. 22. 15:11
 1/6 Gyenis Péter válasza:
69%
Ne kérdezz ilyen hülyeségeket a főni biztos csak nagyzolt szóval nagyot mondot.
2023. ápr. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hát elég sokszor hozza szóba az alkoholfogyasztást
2023. ápr. 22. 18:05
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát régen volt olyan aki dolgozott egész nap a szőlőben ,kapált és egyebeket s megivott a nap végére vagy 4-5 liter bort..Úgyhogy az a 7 deci ahhoz képest annyira nem sok.
2023. ápr. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
hat nem tudom mirol beszelsz, nekem nagyszuleim az 30-60as evekben dolgoztak es nem volt ilyen
2023. ápr. 22. 23:23
 5/6 anonim ***** válasza:

4


Azt nem írtam,hogy mindenki ezt csinálta.De megesett némelyeknél.Ezt apám mesélte,aki falun nőtt fől...Szerintem nem olyan nehéz azt elképzelni,hogy valaki kimegy a pincéjéhez,dolgozik meleg is van és megszomjazik.Ha meg már egyszer ott van a pincében a saját bora hordószámra,akkor iszik is belőle..

2023. ápr. 23. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Phoney ***** válasza:
Sehogysem „csinálja” – valaki vagy bírja, vagy nem. Átlagos testalkatú felnőtt férfinak (főleg, ha szokott alkoholt inni) nem nagy mutatvány meginni egy üveg bort két óra alatt. Nekem sincs ennyitől "totál off" másnapom, pedig a testalkatom is átlag alatti, meg 40 is leszek lassan... ha neked igen, hát az te vagy.
2023. ápr. 23. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!