Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Miért jó "inni"? Miért csinálj...

Miért jó "inni"? Miért csinálják ezt annyian?

Figyelt kérdés

Én pl. nem iszom, győzzetek meg, hogy miért lenne érdemes.


Köszönöm a válaszokat.


2009. dec. 4. 22:44
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
77%
Most mire gondolsz? Az alkoholra, vagy az ásványvíz-mizériára? (most ugye "divat", hogy napi 3-4 litert igyunk meg).
2009. dec. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy jó kérdés, pont ma gondolkodtam rajta :D Elvégre, költöd a pénzed, nem is emlékszel rá, és az az igazi jófej, aki pia nélkül is az ;) Érveket én is hallanék :)
2009. dec. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

az elsőnek: gondolom, ha ásványvízre gondolna, akkor nem a "bor, sör, röviditalok" kategóriában írta volta ki a kérdést :)


amúgy én sem tudom, mert sem én sem a férjem nem iszunk


régen, kamaszkoromban 2-3szor kipróbáltam, hogy milyen, de azokat a fejszétrobbanós másnapokat máig nem felejtettem el :S

2009. dec. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok, bocs, a kategóriát nem is néztem. :(

Node, hogy válaszoljak is, én nem győzlek meg, mert szerintem sem (nem) érdemes piálni. Miért is? Sokba kerül, és még saját magad is roncsolod vele. Akkor inkább másra költöm, van még pár olyan dolog, ami szórakoztatóbb a piánál, és egészségesebb is.

2009. dec. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
94%
nem tudlak meggyőzni. :) azért csináljuk, mert viszonylag olcsó kábítószer/depresszáns/tudatmódosító/kedélyjavító.
2009. dec. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
98%
én azért iszom néha mert finom :) főleg koktélokat krémlikőröket iszok ha iszok.pl most ettünk epres likőrt és összekevertem egy kis vaníliafagyival , hát isteni volt. havonta max egyszer kétszer iszok. na meg jó néha egy finom vacsi mellé meginni egy pohár bort. sosem iszom sokat, csak épp annyit hogy jól érezzem magam.
2009. dec. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Ha egyszer pia nélkül nagyon jól tudom érezni magamat, másnap emlékezni fogok rá és a fejem sem fog fájni, akkor minek igyak?
2009. dec. 4. 23:08
 8/22 anonim ***** válasza:
76%
Akkor te szerencsés vagy... én meglehetősen zárkózott vagyok, nehezen oldódom fel, ezért iszok buliban... análkül csak fancsali képpel állnék egy sarokban. Nekem a pia ilyenkor feloldja a gátlásaimat, jófej leszek mindenkivel, ismerkedek... Képzeld, vannak ilyen emberek is!
2009. dec. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Akiket én ismerek, egyáltalán nem zárkózottak és mégis isznak.


Pl. haverom odajött hozzám valamelyik este részegen, megölelt és azt mondta, hogy szeret (persze csak barátilag) és másnap semmire sem emlékezett. Nem tudom ez miért jó.

2009. dec. 4. 23:24
 10/22 anonim ***** válasza:
98%
Hogy felejtsenek.
2009. dec. 4. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!