Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Szeretném átélni, milyen...

Szeretném átélni, milyen érzés "becsiccsentve" lenni. Középkorú vagyok! Vettem Bort, Martinit. Hiába iszom akármennyit (most 1l-nél tartok), teljesen tiszta marad a tudatom. Kicsit szédülgetek, de más nem történik. Tudok jönni-menni, gondolkodni. ?

Figyelt kérdés
Más - normáltól eltérő - tudatszintet szeretnék. Mit tegyek? Köszönöm.
2023. aug. 1. 21:36
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Várj egy kicsit, lehet hogy késbb beüt.
2023. aug. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem jó ötlet próbálgatni a határaid ezen a téren. Felesleges.

Könnyen válthatsz emlékezet kieséses állapotba. Vagy Többekközt egyén, ideg-mentális állapot, fizikum és megelőző vagy közbeni étkezésfüggő a hatás.


Ha mégis ragaszkodsz a határaid feszegetéséhez csapasd meg pálinkával, whisky-vel vagy más égetett szesszel.


Meg fogod tudni mi az a "tudatszint" változás 😁


Alkohol mergezésig azért ne folytasd

2023. aug. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Mit szeretnél elérni? Aki be van csiccsentve, az tud jönni-menni gondolkodni. Ha ezek nem mennek, az már nem becsiccsentés, hanem akkor atomrészeg vagy, de semmi értelme kiütni magadat.
2023. aug. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Valami olyasmit szeretnék, hogy felszabadultabb legyek. Jó lenne megélni , hogy összevissza gondolkodom és totál lazán. Már egy órája ittam, de a kicsi szédülésen kívül semmi + érzet. Whisky és égetett szesz. Életemben nem ittam. Nem ismerem ezeket. Melyiket vegyem? 14%-os Martinit vettem, de semmi kül. hatás nincs,

Akkor nem csiccsentést szeretnék, hanem valami erősebb érzetet. Ezzel az érzettel zárnám le, hogy nincs családom és egyedül maradtam. Valahogy az lenne az érzetem, ha egyszer megtapasztalnám ezt a valami összevisszaságot, akkor kioldódna belőlem, hogy egyedül lettem.

2023. aug. 1. 22:07
 5/21 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem, nem ismerem az italokat, mert még születésnapkor, ünnepnapkor sem szoktam inni.
2023. aug. 1. 22:08
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Rossz hír az, hogy az adott mentális - hangulati állapotra erősít rá az alkohol.

Ez azt jelenti, hogy a depresszív rossz hangulat még rosszabb lesz.

Tartsd meg jó szokásod 5# szerint 😉

2023. aug. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
83%
Ne akard. Én teljesen absztinens voltam, csak 34 évesen kezdtem el iszogatni, aztán nem tudtam leállni és alkoholista lettem. Majdnem belehaltam.:(
2023. aug. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
7-es! Nagyon sajnálom, hogy ilyen helyzetbe kerültél. A lehető legjobbakat kívánom neked és boldogságot a mindennapi élet során. Drukkolok neked, hogy a lehető legjobban alakuljon minden az életed során.
2023. aug. 1. 22:26
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Ne keverd mert csúnya lesz a másnap.


1 litertől jóval több a szinted mint a sima becsiccsentés. Valószínűleg már elérted azt az állapotot csak pont az állapot miatt nem érzékeled.

2023. aug. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Köszönöm! Már 55 elmúltam és még élek. De már nem bírom az italt, egy-két sör maximum, alkalmanként.
2023. aug. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!