Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Aki megiszik EGY sört vagy...

Aki megiszik EGY sört vagy EGY bort mondjuk hetente, vagy akár naponta, az minek csinálja?

Figyelt kérdés
Ennyire finom az alkohol?

2023. aug. 18. 14:01
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
72%

Minek ötleteim:

Minek

– iszik valaki heti egy kávét;

– eszik valaki heti egy rántott húst;

– iszik valaki heti egy kólát;

– stb.

2023. aug. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 L.. István ***** válasza:
77%
Én azért, mert szeretem. Ma már megittam vagy 5 sört.
2023. aug. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
100%
12. Azzal nincs baja, az egy sört nem érti.
2023. aug. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
100%

Pl. mert nekem NEM az alkohol a lényeg benne - mellesleg az alkoholnak NINCS ÍZE! - , néha jól esik egy pohár sör vagy bor, mert az ízét szeretem, és éppen arra van kedvem.

Azért SOHA nem iszom alkoholos italt, hogy berúgjak, az egyáltalán nem pozitív dolog, csak rosszul érzem magam, más hatása nincs.

Az EGY pohár valamit viszont tudom élvezni, az ízét, illatát, egyszerüen ízlik.

Persze nem a legolcsóbb kategóriát értem ez alatt, annak tényleg undorító az íze, az arra jó, hogy valaki leigya magát -, hanem tényleg jó minöségü italról beszélek, aminek az élvezeti értéke az elönye, nem az alkohltartalma, az csak egy kics plusz aromát jelent.

2023. aug. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
93%
finom
2023. aug. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
0%
A sörhas motiválja :D
2023. aug. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
100%

"Ennyire finom az alkohol?"

Az alkohol nem (nekem legalábbis), de a jó sör vagy a jó bor igen. Ha kiérezni a sörből az alkohol izét, az annak a jele, hogy pocsék minőségű a sör.

2023. aug. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 Flagstaff ***** válasza:
95%
Nagy melegben esténként nekem is jól esik egy pohár sör, szeretem az ízét (persze nem mindnek), de mondjuk hármat-négyet azért nem innék meg. Vagy mondjuk veszünk egy üveg bort, és megisszuk barátokkal hárman-négyen. Egy pohárnál több nemigen jut senkinek, de kiélvezzük az ízét, a zamatát. Egy üveg pezsgő például egy szülinapon az ünnepélyes alkalom jelképe, nem azé, hogy az egész társaság az asztal alá akarja inni magát. És így tovább. Van értelme egy pohár valamit inni, sőt, megkockáztatom, több értelme van, mint berúgásra inni.
2023. aug. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 mindentudó99 ***** válasza:
67%
Én minden nap megiszom egy nagyfröccsöt ha hazaérek a meĺoból. Vagy kettőt. Nem többet . És képzeld csak szomjoltásból és mert szeretem a saját borom. Tudom itt a gyakorin ez már alkoholizmus de abszolút nem érdekel. Most volt vérvételem a májfunkcióm tökéletes.
2023. aug. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
Menj be 1 kocsmába és kérdezd meg az ott lévőket
2023. aug. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!