Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Aki megiszik EGY sört vagy...

Aki megiszik EGY sört vagy EGY bort mondjuk hetente, vagy akár naponta, az minek csinálja?

Figyelt kérdés
Ennyire finom az alkohol?

2023. aug. 18. 14:01
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:
20, tehát a kocsmában szerinted olyanom vannak akik egy sört isznak? Tényleg sok funkcionális analfabéta van az országban 😂
2023. aug. 19. 06:49
 22/34 L.. István ***** válasza:
15%
#21: Mér, egyszerre én is csak egyet iszok!
2023. aug. 19. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
100%
Kellemesen belazul tőle az ember.
2023. aug. 19. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
21-es: képzeld el, hacsak nem valami késdobáló-szerü helyröl van szó, rengeteg ember iszik EGY pohár bort, EGY korsó sört, és nem az a cél normális emberek esetében, hogy eszméletlenre igyák magukat!
2023. aug. 19. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 A kérdező kommentje:
Komolyan funkcionális analfabéták vagytok? Ki mondta, hogy le kell inni magadat?😂 Vagy nálad vagy az van, hogy egy ital, vagy asztal alá okádósra ivás? A kettő között nem létezik semmi ugye?😆
2023. aug. 19. 13:13
 26/34 anonim ***** válasza:
Én is szinte minden nap iszom. És igen, azért mert finom. Nem a két literes petpalackos Kőbányaiból és az alsó polcos borokbol kell kiindulni, ha valaki iszik. Egy jobb minőségű ital bármikor jó, egy beszélgetéshez, filmnézés közben vagy csak otthon egyedül a nap végén lazításként. Más dolog, hogy akkor "alkoholista" vagyok, ha rendszeresen iszom, de nem érdekel. Inkább iszom egy sört vagy egy két deci bort esténként mint valami szemét cukros üdítőt vagy energia italt napközben. De nyilván ez csak az én véleményem/ízlésem.
2023. aug. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:

Én szeretem a keserű ízt.

Szeretem a tonicot. A sört is nyáron a keserű íze miatt szomjoltónak iszom.

2023. aug. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 Senior Séf ***** válasza:
Az alkohol élvezeti cikk. A kocabagós is elfüstöli a cigarettát, amikor rájön az ötperc.
2023. aug. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
21- Szerinted csak a kocsmába az mehet be aki minimum 1 láda Sört megiszik? Adnak képzeld el 1 pohárral is ha annyit kérsz vagy 1 üveggel senki nem kiabál utánad hogy álj meg gyere vissza mert te csak 1et ittál
2023. aug. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 MolotovPunk ***** válasza:
47%
Ilyen kérdésre nagyjából ilyen bugyutát lehetne visszakérdezni! Aki elszív naponta egy doboz cigarettát az miért csinálja? Aki naponta 2 pohár kávét megiszik az miért csinálja? Aki naponta iszik energia italt az miért jó neki? Mi élvezet van benne?
2023. aug. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!