Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Sütőtökből pálinka?

Sütőtökből pálinka?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

volna durván 2 mázsa tököm amit már nem vinnék piacra, méret probléma miatt. Kisebbek viszont érettek.

Orange sonkatök volna a becsületes neve

Kimondottan édes, ha van értelme akkor inkább palinkáknak hasznosítanám mint malackáknak oda adni

Valaki csinàlt már?

Esetleg megírná a cefre lépéseit,hogy mennyi cukrot kellene hozzá adni, illetve úgy minden is erdekelne, mert sosem csináltam. Persze a kifőzést másra bíznám

Nagyon köszi szépen



#sütőtök #Zöldség párlat #Orange sonkatök
2023. szept. 30. 21:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Áron alul simán elkapkodják az emberek
2023. szept. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ezek szerint nincs ertelme?

Mert szeretem nagyon a pálinkàt is,ilyet nem ittam meg, de ha vki azt mondja,hogy jó is lehet,akkor megpróbálnám.

De koszi azert

2023. szept. 30. 21:15
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem annyi cukor kéne hozzá, hogy nem éri meg
2023. szept. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ismerősömnek volt sütőtökből palinkaja a legnagyobb alkoholistanak a faluban sem kellett.
2023. szept. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet csinálni belőle.Keveset ad és alacsony az arama anyag tartalma.
2023. okt. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Phoney azt mondtad egyszer itt, ő pedig elég jól ért a szesz témához hogy bármiből lehet alkoholt csinálni ha megfelelő mennyiségű cukrot adsz hozzá, de akkor azt már nem lehet olyan pálinkának hívni mint amiből csinálni kezdted volna. a görögdinnyét is meg szokták kérdezni időről-időre, annak is ótvar rossz a végeredménye állítólag
2023. okt. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

6-os

Ez biztosan így van.

Én paprikát termelek egyik haverom meg dinnyét,aztán ami nem volt piac képes azt kifőzette.

Cseréltünk árút

De kiöntöttem,egy okádalom volt.

Rendben van, megeszik majd a disznók ami maradt.

köszi mindenkinek

2023. okt. 4. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!