Borsodi vagy Dreher?

Figyelt kérdés
Egyik sem prémium, tudom jól, de ha muszáj választani és az ember nem akar kicsit többet szánni rá, akkor melyik?

nov. 16. 22:48
A kérdező szavazást indított:
Borsodi
Dreher
39 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
71%
Nekem a Borsodi jobban bejön az őszintét megvalva. De a Dreher is megéri. Általában az jobban ajánlott.
nov. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
63%
Nekem a Borsodi jobban ízlik
nov. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Én ha szavazhatnék, a Dreherre nyomnék.

Valahogy karakteresebb az íze és az utóíze is.

Ettől függetlenül a Borsodi sem rossz, mégsem az a könnyed, ízletes sör, hanem inkább kesernyés.


Kíváncsi vagyok, ki hogy érzi, lehet még ki fogom emelni ezt a kérdést, mert így kevés a reakció.

nov. 16. 23:57
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
2-es vagyok: nekem alapból a keserűbb sörök ízlenek jobban
nov. 17. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

4# Jaja, ez is ízlés kérdése.

Pedig sok mindenből szeretem a keserűt, pl ott van az Unicum vagy a kávé, de a sört valahogy nem szeretem kifejezetten keserűen.

nov. 17. 00:19
 6/13 Phoney ***** válasza:
91%
Az alap világos sörét mindkettőnek csak ingyen iszom meg, de inkább Dreher. Borsodiból szerintem nem rossz az "IPA" (nekem csak melegen jön be, hidegen már éles íze van) meg a gyömbéres, de a 400 fölötti ár szerintem mindkettőnél túlzás. A Dreher Bak viszont ár/értékben szerintem a legjobb erős sör az olcsó mezőnyben, meg a többi "különleges" sörük se rossz, bár ezek helyett inkább Staropramen sörök (nem a világos, hanem a többi).
nov. 17. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
25%
Egyik se
nov. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Borsodi. Mióta megváltoztatták és kihagyták belőle a kukoricát teljesen jó. Előtte évekig nem ittam, most megint az megy. Ja és igen, itt lakom pár km-re a gyártól, már csak lokálpatriotizmusból is :-)
nov. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nem tudok szavazni, mert mindegyiket szeretem, és egyik sem kiemelkedőbb a másiknál! Nem vagyok alkesz, de elsősorban inkább az erősebb söröket favorizálom, minimum 5%, meg persze az íz is sokat számít!

A Borsodi Mester nagyon ízlik, az egyik kedvencem, pilzeni típusú sör, hasonló ízvilágú, mint a Staropramen, de attól lágyabb, kevésbé keserű.

A Dreher meg általánosságban finom söröket gyárt, abból a Gold, IPA, és Bitter Lager a kedvenceim. A Bitter Lager nem túlzottan, inkább karakteresen keserű, az IPA-nak pedig van egy minimálisan bodzás aromája.

nov. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 MolotovPunk ***** válasza:
100%
Egyértelműen a Dreher jobb ízre, legalábbis nekem!
nov. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!