Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Miért csak akkor tudom magamat...

Miért csak akkor tudom magamat kialudni, ha alkoholt iszom előtte?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy rossz hatással kellene lennie a mélyalvásra, a rem fázisra.

Gyerekkorom óta nagyon rossz alvó vagyok, tele rémálmokkal, gyakori felriadásokkal, hosszú éjszakával, plusz állandóan pisilni járok éjjel. Mikor legelőször bepiáltam, akkor jöttem rá, hogy miért vannak ennyien rákattanva a piára. Lefekszem az ágyba ittasan, hamar elalszom, majd kinyitom a szememet reggel 7-kor és mintha újjászülettem volna. Ezer százalék, hogy valami bajom van amit pont az alkohol nyom el. Éveken át tömtek nyugtatóval, illetve altatót is szedtem, de azokra valamiért rezisztens voltam és nem hatottak.


máj. 12. 12:59
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
10# Royal helyett inkább Skyy, de benne vagyok. :)
máj. 18. 08:01
 12/14 A kérdező kommentje:
Na tegnap piálgattam, olyan jót aludtam éjjel, hogy szinte kipattantam az ágyból. :) Ma is iszogatok, hogy jobb legyen a másnap.
máj. 20. 17:14
 13/14 anonim ***** válasza:
Gratulalok, alkoholista lettel.
máj. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Instant.
máj. 20. 21:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!