Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit egyek + igyak ha nagyon...

Mit egyek + igyak ha nagyon másnapos vagyok?

Figyelt kérdés
Tegnap sikerült rendesen beb...nom. Hajnalban már nagyon rosszul voltam ,és most is miután fölkeltem .Fáj a fejem meg kicsit hányingerem van, de ki vagyo száradva. Mit tanácsos ilyenkor enni inni . A kávé , meg a kóla jó? vagy sima vizet igyak egész nap ?
2011. márc. 12. 11:39
 1/6 anonim ***** válasza:
sima víz, és sok szénhidrát (lehetőleg rozsból). na meg egy kis séta segít.
2011. márc. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Levest!! Én ilyenkor nem szoktam kívánni a kaját, és a leves a legutolsó amit enni szeretnék, de egyszer ettem és tök jól lettem tőle. Plusz még sok vizet szoktam inni, és valamennyi kenyeret, amennyit le tudok tuszkolni a torkomon :D A kenyér kicsit felszívja, és nem émelyegsz.

Legalábbis nálam ezek segítettek.

2011. márc. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sima víz, valami tartósabb reggeli aztán fürdés. Nekem most kezd elmúlni.
2011. márc. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sok víz, leves, szénsavmentes gyümölcslevek, saláta.
2011. márc. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget :) ittam sok vizet , meg 100% os gyümölcslevet ami most nagyon jól esett .Meg ettem egy kis pirítóst . Kicsit jobban lettem ,de egyenlőre nem kívánok mást. Köszi még1x.
2011. márc. 12. 13:15
 6/6 Outlaw23 válasza:
Szia. Én minden alkalommal szoktam enni egy keveset amikor ittasan érek haza, nem kell falni. Lassan egy szendvics vagy valami és akkor nem is leszel annyira másnapos, én meg egyáltalán nem szoktam az lenni, de nem biztos, hogy ez másnak is bejön. Ha elfelejtesz vagy már nem bírsz enni mikor haza érsz akkor reggel kávé ( ha szereted ), de cukor meg tej nélkül és füstölt sajt, egy 20 dkg. Attól helyreáll a gyomor... Én a tapasztalataimból kiindulva a vizet nem javaslom, de legalábbis nem nagy mennyiségben, nekem felkavarja a gyomrom...
2011. márc. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!