Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Hogy kell házilag csinálni...

Hogy kell házilag csinálni pálinka főzőt?

Figyelt kérdés

Házilag akarnék tákolni egy pálinka főzőt.

Nem fogyasztásra, csupán kísérletezésre kell.

Lehetőleg minél magasabb szeszfokot szeretnék elérni.


2011. aug. 8. 22:14
 1/3 vagyokakilehetek ***** válasza:

mennyi kell??

[link]

2011. aug. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ezt nem értem,hogy nem fogyasztásra hanem kísérletezésre..be akarod oltani vele a növényeidet? ha pálinkafőzőt akarsz készíteni ahhoz elég nagy szakértelemre lesz szükség meg egy CNC marógépre :)
2011. aug. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
en is csinaltam, ill csinaltattam...kell hozza egy bojler vagy legalabbb egy hordo ami tiszta a fala vastag es lehetoleg rezbol legyen, de ha nincs abbol neked az se baj latom h mire kell...a hordonak vagy a bojlernek a tetejet le kell vagni es kell csinaltatni rezbol egy rendes palinkafozo tetot, ezt meg tudod nezni h milyen ha beiroda googleba. Ha ez megvan akkor a huto reszet kell elkesziteni kell bele rez cso, amit spiral alakba bele kell helyezni es rogziteni 30-40 literes edenybe kb 2-2,5 m kell, hogy jol lecsapodjon. na mindegy ird le az imel cimedet s en kuldok kepeket. Tudom milyen a semmibol kiindulni ezert segitenek!
2011. aug. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!