Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Szabad egymás után inni sört...

Szabad egymás után inni sört meg energiaitalt?

Figyelt kérdés

Mármint mindenki azt mondja hogy nem szabad keverni, és az ha mondjuk iszom 1 energiaitalt és utána 1 órával 1 sört is akkor az keverésnek minősül?

Rosszul leszek vagy lesz valami bajom vagy nem?


2010. máj. 2. 13:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nyugi ettől nem lesz semmi bajod. Csak azért nem szabad elvileg együtt inni mert hamarabb üt a pia. De már a Hell is gyárt vodkás energiaitalt.
2010. máj. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
előző vagyok: és felgyorsítja a szívverésed nagyon (ha nagy mennyiségben iszod mindkettőt) És ha nem készülsz arra se hogy sokkal kevesebb alkohol kell mint szokott kelleni a részegséghez végzetes következményei lehetnek. De ilyen kis mennyiségben, ennyi idő elteltével tényleg nem történik semmi.
2010. máj. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, igazán hasznosnak találtam!
2010. máj. 2. 14:52
 4/11 A kérdező kommentje:
ami a mennyiséget illeti az 1db fél literes enegiaital(Monster) és 1-max2 Gösser(fél liter)utána 1 órával. Ez így akkor nem fog gondot okozni?
2010. máj. 2. 14:54
 5/11 anonim ***** válasza:
az égvilágon semmi bajod nem lesz szerintem :)
2010. máj. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha nem 10 sör mellé 5 energiaital kombón gondolkozol, akkor nem gáz.
2010. máj. 3. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Akkor rendben, köszönöm a válaszokat mindenkitől!
2010. máj. 3. 09:28
 8/11 anonim ***** válasza:

NEmlesz bajod. :)

Èn a pezsgöt csak energiaitalal tudom meginni, és pl. csak azt ittam. ( nemakartam keverni)

2010. máj. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Személyes tapasztalat alapján mértékkel -amit mindenkinek magának kell lassan kikísérletezni- fogyasztva nem jár különösebb negatív mellékhatásokkal az alkohol + energiaital kombó.


De nem lehet elégszer hangsúlyozni, hogy JÁRHAT nem várt következményekkel.

Ezért -a saját érdekedben- csak és kizárólag akkor fogyassz ilyet, ha képes vagy a mérték fogalmának tisztában tartására valamint az első ilyen adandó alkalommal nem árt ha van melletted egy kvázi megbízható társ. Ez utóbbival a súlyosabb következmények majdhogy teljes mértékben megakadályozhatók.

2013. máj. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

6-os, én pontosan úgy csináltam. Ezért vagyok most itt, ennél a 2010-es kérdésnél xd

Vettem öt sört, 5 energiaitalt. (Dreher, Hell)

Egy energiaital, egy sör. És így tovább.

Annyi, hogy azért az öt sör fejbe vág, viszont az energiaital nem hagyja, éberen tart.

Ez pár órája volt, már nem is érzem.

Viszont a szokásosnál jobban ömlik rólam a víz.

2018. jún. 5. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!