Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Miért jó egyedül lerészegedni...

Miért jó egyedül lerészegedni otthon?

Figyelt kérdés

Azt értem, hogy társaságban jó, de sok ismerősömnek az a munka utáni programja, hogy haza megy, lerészegedik a TV előtt, és lefekszik.

Ebben mi a jó?

Ennek mi az értelme?


2011. okt. 7. 18:19
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
83%

Én is szoktam egyedül inni. Sokszor, amikor elegem van mindenből és mindenkiből (a legjobb barátnő is be tud ám szólni), ráadásul még munkában is totál felb@sszák az agyam, akkor tényleg jól esik.

Nem kell a sárga földig inni, csak addig, hogy lazítson. S olcsóbb otthon, mint valami pub-ban.

2011. okt. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Amikor már tele a tököm leülök 4-5 sörrel, megnézek egy akció filmet, meg elszívok egy cigit, aztán elnyom az álom. Másnap meg teljesen más emberként kelek, kipihent leszek, de nem iszom le magam a sárgaföldig.
2011. okt. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

A lerészegedésnek semmi értelme. Aki ezt csinálja naponta, az menekül a valóság elől. Boldogtalan és frusztrált, ezért inkább berúg, hogy arra a pár órára se a problémákon járjon az agya.


1 sör vagy 1-2 deci bor viszont hasznos lehet. Pl. tegnap este egy barátom email-jére kellett válaszolnom, közben ittam egy pohár bort. A bor előhozta a kreativitást, nem kellett agyalnom, folyamatosan írtam mintha diktálták volna.

Kis mértékben tehát akár serkentő hatása is lehet.

2011. okt. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy jó. Csak nem tanulták meg a problémák megoldását, kezelését, és a legegyszerűbb megoldást választják...a piát. Ez szerintem egyfajta struccpolitika.
2011. okt. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én is iszok egyedül néha, de általában csak addig amíg egy nagyon enyhe hányingert nem érzek, de ezt két hete pénteken valahogy nem sikerült betartani, úgy terveztem 3 sört és 1 deci pálinkát iszok, de alig éreztem valamit, aztán még ittam "3deci" 21%-os házibort, k.rvára hányingerem lett hánytam, elaluttam, felkeltem... ez így ment egy párszor összeset 6-szor, mikor annyira kijózanottam, hogy már nem volt hányingerem(7 órába telt) kimentem a konyhába, és azt veszem észre, hogy a flakon amibe 1 liter bor volt tök üres, hoppá mégsem 3 decit ittam, így utólag vicces, de a hányás által felsértett égő torkom és orrlyukam nem volt az, úgyhogy ezután megpróbálok maximum fele ennyit inni.
2011. okt. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!