Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Fiuk lányok! Mely piák ártanak...

Fiuk lányok! Mely piák ártanak meg?

Figyelt kérdés

Vodka? Bor ? Pezsgő? Hubi ? vagy valami más ? válaszoljatok :) mi árt meg a legjobban.. mármint melyik piából elég egy kevés is ahhoz h OFF legyen?

Én a vodkanaranccsal állok igy...


2009. máj. 1. 20:57
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
95%
hát a vodkanarancstól kidőlsz akk gondolom nem nagyon birod a piát :D gondolom csaj vagy(bocs ha tévedek),sztem ha hubit(csak hogy a listádbol idézzek) iszogatsz elég hamar be fogsz verni :D
2009. máj. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
95%
vodka, hubi, abszint. ha sört is iszol mellé, akkor pláne.
2009. máj. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
96%
jéger + pezsgő
2009. máj. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
95%
Hubi,absinth,ouzo szerintem ezek ütnek rendesen. De ne össze vissza igyál mindent mert akkor biztos a hányás. Sok vizet is igyál!
2009. máj. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
87%

Jóóuu kis kannás melyéé meg egy kis házi vegyigyümi

uuugy joooóu 80 fokos

2009. máj. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
95%

ha sokat iszol mind megárt

sok alatt a két pohárkánál többet értem

ha megiszol két bailey-'s-t attól még nem lesz bajod

de ha folytatod baj lesz

2009. máj. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
94%

Én pezsgőt sose iszom, mert utálom.

alapvetően azt tapasztaltam, hogy a pia akkor árt meg nagyon, ha sört keversz töményekkel, főleg ha borozol is. én egyszer akkor haltam meg másnap, amikor a következőket ittam: bor, sör, vodka, jéger, hubi, boroskóla, sör. kb ilyen sorrendben. de ócska csövesboroktól, kommersz töményektől önmagában is garantált a súlyos másnapi rosszullét.

2009. máj. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
78%
Éhgyomorra kettő-négy szem Quaalude és mondjuk két pohár whisky rá. A múltkor is a kertemben ébredtem hajnal 4-kor, kocsim meg rommá törve a garázskapu előtt. Nem tudom hogy jöttem haza...
2009. máj. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
93%

Hát mi szilveszterkor ezeket ittuk összevissza: jäger, vodka (tisztán, naranccsal, kólával), martini, garone, pezsgő, hubi és sör.

És én sem értem, de egyikünk sem állt be... :D jó azért persze volt bennünk, de mindenki emlékszik mindenre és normálisan viselkedtünk (már amennyire ez megszokott nálunk :D)

2009. máj. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
93%

Én kb. fél liter hubertustól állok be:) Szerencsére bírom a piát.. :)

Én a rövideket szeretem inkább, tehát, hubi, jäger, pálinka, unicum, és esetleg egy kis 6 puttonyos aszú.

2009. máj. 2. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!