Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Fiuk lányok! Mely piák ártanak...

Fiuk lányok! Mely piák ártanak meg?

Figyelt kérdés

Vodka? Bor ? Pezsgő? Hubi ? vagy valami más ? válaszoljatok :) mi árt meg a legjobban.. mármint melyik piából elég egy kevés is ahhoz h OFF legyen?

Én a vodkanaranccsal állok igy...


2009. máj. 1. 20:57
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
45%

Még annyit hozzátennék hogy teljes legyen a kör, hogy a pezsgőnél én úgy vagyok, lehet bármilyen édes pezsgő, magától a buboréktól is a fejembe száll. Egy korty után már hányni tudnék. Valami üdítővel ajánlatos keverni, nagyon illik hozzá a gyümölcs íz, de vigyázat, így nem tűnik erősenek, de becsapós mint a nyári szellő. (erős napsütésben ha fúj a szél, alig érzed a meleget mégis leégsz, ha édesíted az alkoholt azt hiszed gyenge, de mégis megárt)

a tablettás és rossz minőségű házi kannás borokat sem ajánlom senkinek. Szar izük van és ha keveset iszol belőle akkoris meghajt. Ne igyatok mnidenből, amivel megkínálnak, főleg nem házibuliban. Nekem majdnem volt egy vérmérgezésem ilyen miatt, és kórházban kötöttem ki, hajszál híja volt hogy nem mentem gyomormosásra, pedig nem sokat ittam belőle. Az ember csak utólag jön rá, hogy hülyeség inni, de akkor lehet már késő. Szerintem senki nem vágyik rá, hogy tönkremenjen a mája és leoperálják a lábát trombózis miatt. A papám sajna így járt, alkesz volt. Buliban jól érzitek magatokat tömény szesz nélkül is. Én a boros cola tól is berugok, sőt cola val még jöbban, mnit énlküle, és a specialitásom a lightos sör kis unicum mal, ha szopogatod akkkoris a fejedbe száll, de ha hirtelen felhajtod akkor 10 perc után érzed igazán, nyári melegbe meg főleg. Én mindig rágcsálok közbe egy kis kekszet. Alkohol közbe meg cigiztek, akkor úgy a fejetekbe száll, mintha füveztetek volna. Nem vicc. Saját tapasztalat :D

ui.: undorito de ha étolajat iszol alkohol elött és után, akkor nem engedi ap iát felszivódni, és nehezebben rugtok be (gondolom nem ez a cél) ha hányingeretek van akkor a tej segit meghánytatni, és utána jobban lesztek, ez másnaposság ellen is jó plusz még egy hidegvizes arcmosás vagy erős kávé.

egy 23 éves lány 5 éves tapasztalatai

2009. máj. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
66%

Még annyit hozzátennék hogy teljes legyen a kör, hogy a pezsgőnél én úgy vagyok, lehet bármilyen édes pezsgő, magától a buboréktól is a fejembe száll. Egy korty után már hányni tudnék. Valami üdítővel ajánlatos keverni, nagyon illik hozzá a gyümölcs íz, de vigyázat, így nem tűnik erősenek, de becsapós mint a nyári szellő. (erős napsütésben ha fúj a szél, alig érzed a meleget mégis leégsz, ha édesíted az alkoholt azt hiszed gyenge, de mégis megárt)

a tablettás és rossz minőségű házi kannás borokat sem ajánlom senkinek. Szar izük van és ha keveset iszol belőle akkoris meghajt. Ne igyatok mnidenből, amivel megkínálnak, főleg nem házibuliban. Nekem majdnem volt egy vérmérgezésem ilyen miatt, és kórházban kötöttem ki, hajszál híja volt hogy nem mentem gyomormosásra, pedig nem sokat ittam belőle. Az ember csak utólag jön rá, hogy hülyeség inni, de akkor lehet már késő. Szerintem senki nem vágyik rá, hogy tönkremenjen a mája és leoperálják a lábát trombózis miatt. A papám sajna így járt, alkesz volt. Buliban jól érzitek magatokat tömény szesz nélkül is. Én a boros cola tól is berugok, sőt cola val még jöbban, mnit énlküle, és a specialitásom a lightos sör kis unicum mal, ha szopogatod akkkoris a fejedbe száll, de ha hirtelen felhajtod akkor 10 perc után érzed igazán, nyári melegbe meg főleg. Én mindig rágcsálok közbe egy kis kekszet. Alkohol közbe meg cigiztek, akkor úgy a fejetekbe száll, mintha füveztetek volna. Nem vicc. Saját tapasztalat :D

ui.: undorito de ha étolajat iszol alkohol elött és után, akkor nem engedi ap iát felszivódni, és nehezebben rugtok be (gondolom nem ez a cél) ha hányingeretek van akkor a tej segit meghánytatni, és utána jobban lesztek, ez másnaposság ellen is jó plusz még egy hidegvizes arcmosás vagy erős kávé.

egy 23 éves lány 6 éves tapasztalatai

2009. máj. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem egyik pia se árt meg, ha ésszel iszod. A mennyiség nálam szinte mindegy (bulikon fél üveg vodka lemegy, csakúgy üvegből nő létemre, mintha csapviz lenne), nekem az szokott megártani, ha sokfélét iszom egy este, az garantált hányás. Egyféléből szinte akármennyit megihatok:)
2009. máj. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
96%
Másnaposságra nekem a tej nagyon beválik, sőt egy üveg sört is ha megiszok akkor sokat segít.
2009. máj. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim válasza:
96%
Legdurvábbak:Péter Pál vodka,Tesco tequila és ami már tényleg nem ajánlott kezdőknek:Reál rum
2009. máj. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
96%

75%-os Puerto Rico-i rum

21/L

2009. máj. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
97%
Tequila, tequila, tequila, tequila....iszod, iszod, nem érzel semmit csak hirtelen azt veszed észre, hogy már másnap reggel van :-D
2009. máj. 3. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
94%
A Tesco gazdaságos vodka az ütős, az nem is vodka igazából csak vmi alkoholos lötty. Nagyon durva ha berúgás nélkül akarsz másnapos lenni tökéletes.
2009. máj. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim válasza:
83%
abszint....:S
2009. máj. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
91%

csatlakoznék a tequila fanokhoz (L) :D !!

A másik elengedhetetlen buli kellék a 60 fokos házi pálinka :D. Mamám mindig add , ha elmegyünk hozzájuk.NA az tuti megárt :D:D

17 / L

2009. máj. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!