Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Fiuk lányok! Mely piák ártanak...

Fiuk lányok! Mely piák ártanak meg?

Figyelt kérdés

Vodka? Bor ? Pezsgő? Hubi ? vagy valami más ? válaszoljatok :) mi árt meg a legjobban.. mármint melyik piából elég egy kevés is ahhoz h OFF legyen?

Én a vodkanaranccsal állok igy...


2009. máj. 1. 20:57
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
89%
én kétszer lettem nagyon rosszul, mindkettő sör+ jéger, de másodszorra lehet, hogy sör+whiskey volt. soha többet.... :S
2009. máj. 2. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
86%

nekem ez volt az amire azt mondom hogy elég volt, bár teleportálnom még nem sikerült tőle, csak nem volt jó a vége...

sör+vbk+pálinka+pálinka+vbk

2009. máj. 2. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
96%

sztem elég egyénfüggő, én pl vodkára szinte immunis vagyok:) kb 1 üveg után kezdem rosszul érezni magam.

De pl unicum, vagy hubi elég hamar kiüt

2009. máj. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
76%

21:44

ha tudnám ki vagy, feljelentenélek a rendőrségen. merev részegen kocsit törni? mi van ha én, vagy valamelyik szerettem közéd és a fa közé kerül?

2009. máj. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
98%

Az itt írt válaszok nem eskü alatt tett vallomások.


Egyébként a keverés mindig meghozza az eremdényt. Bort a sörrel sört a töménnyel.



A legjobb az IstenNyila koktél Szegeden ismert, vodka van benne meg citromlé, de olyan, h nem érzed a vodka ízét és finom is simán megiszol kb. 4-et aztán hírtelen beüt.


Fekete Abszint is jó.

2009. máj. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
73%
inkább ne igyál semmit
2009. máj. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
97%
Hát ugye a röviditalok jobban ütnek, mivel magasabb az alkoholtartalmuk, mint pl. a sörnek vagy a bornak. Na de ha higítod valamivel, akkor az már más kategória, tulajdonképpen egy koktél. A vodka-narit én is imádom, de hát abból én sokat meg tudok inni. Tisztán rövidet nem sokat tudok meginni, egyszerűen lenyelni nem tudom. Csak néhányat. A mézes-málnás páleszt imádom, meg az ouzot, és - egyesek szerint csöves ízlésem van -, a kevertet nagyon szeretem :)
2009. máj. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
97%

Figyelj, minden alkohol árt nagy mennyiségben. Ha nem vagy hozzászokva akkor kis mennyiség is a fejedbe szállhat. a tömény italokat főleg nem ajánlanám.

Ha fiatal vagy akkor felejtsd el. Szerintem senki nem szeret hányni, meg olyat tenni amire nem is emlékezik.

A tömény italok a vodka, tequila, pálinka félék.

Semmi esetre se keverj két vagy több féle alkoholt egymással, egymás után se húzz le több félét. Éh gyomorra sose igyál, előtte, közbe és utána egyél valamit. A zsíros ételt eszel akkor megmentheted magad a berugástól. Vigyázz, mert mikor úgy érzed nem hatott a pia, ne igyál többet, mert vársz 10 percet, és meg fogod érezni. Ha táncol valaki buliban és izzad, akkor hamarabb kimegy belőle a szesz, mégha arra is törekszel hogy berúgj én mégis óva intelek az alkoholtól!

A sörtől viszont sokat lehet pisilni, nagy melegbe az is megszédít hidd el! neked a Bacardi breeser a legtökéletesebb ital, vagy valami krémlikőr :) ne akard, hogy nagyon megártson, de te dolgod, csak szóltam!

2009. máj. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
97%

házi pálesz.

jager.

pezsgő+martini.

DE ne keverd,mert akkor tényleg kész leszel!

2009. máj. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
97%

Még annyit hozzátennék hogy teljes legyen a kör, hogy a pezsgőnél én úgy vagyok, lehet bármilyen édes pezsgő, magától a buboréktól is a fejembe száll. Egy korty után már hányni tudnék. Valami üdítővel ajánlatos keverni, nagyon illik hozzá a gyümölcs íz, de vigyázat, így nem tűnik erősenek, de becsapós mint a nyári szellő. (erős napsütésben ha fúj a szél, alig érzed a meleget mégis leégsz, ha édesíted az alkoholt azt hiszed gyenge, de mégis megárt)

a tablettás és rossz minőségű házi kannás borokat sem ajánlom senkinek. Szar izük van és ha keveset iszol belőle akkoris meghajt. Ne igyatok mnidenből, amivel megkínálnak, főleg nem házibuliban. Nekem majdnem volt egy vérmérgezésem ilyen miatt, és kórházban kötöttem ki, hajszál híja volt hogy nem mentem gyomormosásra, pedig nem sokat ittam belőle. Az ember csak utólag jön rá, hogy hülyeség inni, de akkor lehet már késő. Szerintem senki nem vágyik rá, hogy tönkremenjen a mája és leoperálják a lábát trombózis miatt. A papám sajna így járt, alkesz volt. Buliban jól érzitek magatokat tömény szesz nélkül is. Én a boros cola tól is berugok, sőt cola val még jöbban, mnit énlküle, és a specialitásom a lightos sör kis unicum mal, ha szopogatod akkkoris a fejedbe száll, de ha hirtelen felhajtod akkor 10 perc után érzed igazán, nyári melegbe meg főleg. Én mindig rágcsálok közbe egy kis kekszet. Alkohol közbe meg cigiztek, akkor úgy a fejetekbe száll, mintha füveztetek volna. Nem vicc. Saját tapasztalat :D

ui.: undorito de ha étolajat iszol alkohol elött és után, akkor nem engedi ap iát felszivódni, és nehezebben rugtok be (gondolom nem ez a cél) ha hányingeretek van akkor a tej segit meghánytatni, és utána jobban lesztek, ez másnaposság ellen is jó plusz még egy hidegvizes arcmosás vagy erős kávé.

egy 23 éves lány.

2009. máj. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!