Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Fiuk lányok! Mely piák ártanak...

Fiuk lányok! Mely piák ártanak meg?

Figyelt kérdés

Vodka? Bor ? Pezsgő? Hubi ? vagy valami más ? válaszoljatok :) mi árt meg a legjobban.. mármint melyik piából elég egy kevés is ahhoz h OFF legyen?

Én a vodkanaranccsal állok igy...


2009. máj. 1. 20:57
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
71%
Az tényleg, nekünk is van jó kis HP, de azt tisztelni kell és nem úgy inni mint a vizet.
2009. máj. 6. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim válasza:
91%

hát...sztem(és mások szerint is) én jól birom a piát....általában nem rugokbe,da ha keverem....! :S

pl. multkor este 7től éjfélig ittam ezeket:vörösbor,+kóla,vodka,sör,kruskó,pálinka,pezsgő...stb

jah mellesleg előtte nem kajáltam semmit,és ugy ki üttem magam,h nem emléxem semmire,és még szét is vertem magam,de az a legjobb,h haza is jöttem...(magam)"épségben" de az volt a leg roszabb,h az onokatesóm 18.dik születésnapi buleeja volt, jah és azt még meg sem emlitettem,h 14éves lány vagyok!!! :D

am. én ish cs annyit tudok tanácsolni,h ha ne keverjétek!!! xD

2009. máj. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
91%
Tequila naranccsal és fahéjjal vagy só és citrommal! Isteni, imádom. És az IstenNyilát is:) És persze ütnek is.
2009. máj. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim válasza:
100%
Absint... annál ütősebb szerintem nincs. :)
2009. máj. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
100%

Felejtsétek már el a Hubertus-t, annak nincs hatása.

Vodkát tisztán!

2009. jún. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan én nem bírom annyira jól a piát, de leírom nemrégiben mitől ütöttem ki magam. Tequila, bor és sör. Már azt sem tudom mennyit ittam, de elég alaposan dolgozott bennem. :D
2009. jún. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
100%
a leginkább a keverés:D tequila+pezsi+abszint+abszint-kóla+pezsi és folytásnak egy sex on the beach koktél.... még másnap reggel is piásnak éreztem magamXD
2009. jún. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim válasza:
A Hubi Jim Beammel és egy kis snüsszel fűszerezve ütős kombó :D
2019. okt. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!