Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Szerintetek gáz, ha egy nő...

Szerintetek gáz, ha egy nő szereti a barna sört? (persze nem állandóan azt inni, csak ha már iszik akkor ezt választja, és nem a limonádés söröket)

Figyelt kérdés
2011. nov. 5. 19:00
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Én is nagyon szeretem! Valahogy olyan különleges az íze, a külseje. Olyan karamellizált ízt érzek a keserűsége mellett, és mindig feldob a színe a pohárban.
2011. nov. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Az én barátnőm nagyon nőies, mindig csinos, gyönyörű nő, mégis mindennap megiszik egy sört ÜVEGBŐL. És akkor mi van? Vannak olyan pasik akik meg pont, hogy citromos sört isznak és még sem bu.zik. Bár én pont nem szeretem, de a barnát nagyon:)
2011. nov. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
nem, én mindenfajta sört imádok, sőt minden fajta alkoholt, nem gondoltam még h baj lenne 20L
2011. nov. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Nem gáz. Izlések és pofonok, ilyeneken nem kell fennakadani.
2011. nov. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Nem gáz. Vagy ha mégis, akkor nem vagy egyedül, ketten vagyunk gázak.
2011. nov. 6. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
>< :)
2011. nov. 6. 00:37
 17/22 anonim ***** válasza:

Mert üvegböl inni az épitkezéseken szoktak a koszos ruhás kömüvesek, meg a disznóvágáson a parasztférfiak.... na meg horgászatkor. velem is elöfurdol néha, ha senki nem lát kb, de egy nö akkor se igyon üvegböl, mert igénytelen látvány. és hazudik, aki azt mondja, hogy nem


25N

2011. nov. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Hülyeség, most attól miért lennék igénytelen ha a kocsmában már nincs pohár és üvegbe kapjuk a sört? :D
2011. nov. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Ez kb. olyan mint amikor egy férfi női mentolos cigiket szív. Ha ő maga nem tartja gáznak akkor nem az.
2011. nov. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 turak91 válasza:
Egyaltalan nem gaz. Sot en kemeny csajszinak tartom azt aki szereti a sort, foleg a barnat. S ha uvegbol issza akkor szexisebb.
2011. nov. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!