Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mit tegyek, ha nem akarom...

Mit tegyek, ha nem akarom hogy megérezzék azt, hogy alkoholt ittam?

Figyelt kérdés

És melyiket célszerű inni: pezsgőt vagy inkább bort. A kettő közül lesz valamelyik az biztos, meg talán még krémlikőr.

Mit lehet tenni, hogy ne érezzék meg: mentonos cukor, fogmosás és evés? Esetleg valami biztosabb módszer, ami beválik??

Előre is köszönöm a válaszokat!


2012. jan. 3. 15:20
 1/4 anonim válasza:
A sorrend is fontos! Először krémlikőrt igyál, utána pezsgőt, mert az semlegesíti a krémlikőr szagát, majd pedig bort mert az semlegesíti a krémlikőr szagát. A borra igyál nagyon sok sört ("borra sör meggyötör") hátha kihányod az egészet, utána aludj tizenkét órát, másnap estére semmit nem fognak rajtad megérezni.
2012. jan. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, de nem másnapra kell hogy ne érezzék, hanem még aznap késő délutánra. Tehát reggel meg kora délután innék és rá vagy 1-2 órára nem lenne szabad, hogy már érződjön rajtam. Tehát ivás után 1-2 órával nem akarom hogy érződjön rajtam. De a sorrendre figyelek, bár nem iszok mindent össze, vagy pezsgő lesz, vagy bor. A fix az a krémlikőr.
2012. jan. 3. 16:25
 3/4 anonim ***** válasza:
Negró cukorka, akinek olyan orra van, annál meg mindegy, úgy is megérzi :) Ha olyan fontos személy, akkor ne igyál. Esetleg a régi szöveg: Bocs, de nem sikerült józanul ideérnem :)
2012. jan. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 kandelaber válasza:

Egyél rohadt sok fokhagymát magában. Ja meg pálpusztai sajtot.

Vagy ne igyál.

2012. jan. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!