Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Az alkoholos italokat és a...

Az alkoholos italokat és a cigarettát már kiadják aznap, amikor van a 18. szülinapod, vagy csak másnap?

Figyelt kérdés

2012. jún. 28. 20:46
 1/7 anonim válasza:
Az eladó húzni fogja a száját ,de odaadja szerintem.Mi megjátszottuk haverokkal és odaadták:D 20/F
2012. jún. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

tőlem pont aznap nem kérték el :D

persze azóta eltelt majdnem 3 év,még lottónál is elkérik :/

2012. jún. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nálam sem kérték el aznap, de kiváncsi voltam, hogy oda adják e. Nekem amugy volt már olyan, hogy CIGIHÜVELYT vettem anyámnak és nem akarta odaadni, holott már vagy 2 hónapja 18 voltam. Arra hivatkozott, hogy nemrég múltam el:S

De elvileg oda kell, hogy adja, mivel 18 éves vagy.

2012. jún. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
igen kiadják, sőt, kiadják ha 13 éves vagy, ha olyan helyen próbálkozol...
2012. jún. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
77%

Kiadja.

Ki KELL hogy adja, aznap 00:00-tól felnőtt vagy, ez törvény.

Ha ellopsz valamit akkor sem fogják azt mondani hogy csak 2hónapja töltötted a 18-at, akkor fiatalkorúnak számítasz.

Ezt nyugodtan mondhatod is ha nem akar odaadni valamit.


Egyébként 13éves korom óta cigizek,az alatt az 5év alatt talán kétszer kérték el a személyim.

2012. jún. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
14 évesen megkérdezték tőlem, hogy hova járok főiskolára. Valószínűleg ebből következik, hogy soha életemben nem kérték még el tőlem a személyimet. De egyébként ki kell hogy adják már aznap.
2012. jún. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Kiadják azt 18 alatt is sok helyen...

16/F

2012. júl. 16. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!