Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Szerintetek mi a jobb: házi...

Szerintetek mi a jobb: házi pálinka, vagy bolti (pl. :Fütyülős)?

Figyelt kérdés
2012. júl. 26. 19:20
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
87%
Kövezzetek meg, de én még sosem ittam bolti pálinkát. Csak házit. Háziból ittam már finomat(körte, málna) és nagyon rosszat ami nem tudom milyen lehetett. Nálunk mindenki a hp-ra esküszik legyen jó íze, vagy rossz.
2012. júl. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
71%
A fütyülős NEM PÁLINKA, hanem csak szeszes ital. Ezért a válasz: a PÁLINKA!
2012. júl. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
68%
A házi mindent visz!
2012. júl. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
oké-oké házi nyert:)))
2012. júl. 26. 21:50
 15/17 anonim ***** válasza:
90%
Házi a legjobb. Ha Fütyülősből a mézes barackra és társaira gondolsz, az NEM PÁLINKA! szar szeszesital. FOS
2012. júl. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
ha már bolti pálinkát emlegetsz, vegyél rézangyalt, vagy agárdit. na attól a bokádat is megnyalod.
2012. júl. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
87%

házi.

de nagyon nem mindegy, milyen! részemről, ittam már összevackolt sz.rt is, ami egyáltalán nem volt finom, csak szétmarta a nyelőcsövemet. és ittam már olyan házi barackot, ami nem volt brutálisra gyúrva, észre sem vettem, hogy dobáltam be a kupicákat, annyira ízlett.

bolti pálinkák közül meg hagyd a fenébe azt a fütyülős förmedvényt. akkor már, ahogy egyik válaszoló írta, jöjjön az agárdi! (vagy valami más tisztességes.)

2012. nov. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!