Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Ismer valaki ilyen módszert?

Ismer valaki ilyen módszert?

Figyelt kérdés
Olyan módszert keresek amivel hozzá lehet szoktatni a testet minél nagyobb mennyiségű alkoholhoz minél kisebb hatással. Vagyis minél többet tudjak inni anélkül hogy látszana. Mivel sajnos rosszul bírom az alkoholt, és mivel szeretem, ezért ez egy nagy csapás nekem.
2012. aug. 9. 00:22
 1/4 anonim ***** válasza:
87%

Egy idő után hozzászokik a szervezeted, egyre több alkohol kell majd ahhoz, hogy berúgj.

Azért gratulálok neked, hogy ez egy nagy csapás a számodra...

2012. aug. 9. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
51%
Ivászat előtt ajánlom a jó zsíros és fehérjedús ételek fogyasztását, mivel a zsír és a fehérje gátolja az alkohol felszívódását a gyomorban és a belekben, így kevesebb alkohol jut a véráramba és jóval lassabban. (egyik barátom 2 nagy evőkanál zsírt evett és egész este annyit ivott amennyit bírt és nem volt részeg)
2012. aug. 9. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hogyne!Még neve is van:alkoholizmus.Mindig egy kicsivel többet kell inni, azután már ez megy erőlködés nélkül is, sőt a szervezet követeli is magának a fejadagot.Egyre többet meg bírsz majd inni a teljes filmszakadásig, és a KO egyre látványosabb lesz.Sok sikert!;)
2012. aug. 9. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. És igen nekem ez nagy csapás, mert nagyon kis mennyiségtől már berúgok. Egy átlagos embernek kétszer ennyi kell.
2012. aug. 9. 08:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!