Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Haverom azt mondta többet nem...

Haverom azt mondta többet nem iszik. Mennyire lehet elhinni ha kijelent egy ilyet egy ember?

Figyelt kérdés

Ő imádja az alkoholt.

Minden pénteken, vagy szombaton kocsmázik, vagy vesznek piát, és kiülnek egy parkba inni.

Azt mondja, többet nem iszik, mert hogy sok pénzt elköltött.

De előtte is elköltött egy pénteken 1000-2000ftot. Addig miért nem volt drága?

Így inni kb. tavaly Július óta járt minden hétvégén.

Ha nem tudott menni, mert a többi barátja nem ért rá, akkor már: "Huhh! Ezt muszáj bepótolni! Nem maradhat így!"


Már mondta párszor, hogy suli szünetében 3 napig részeg volt.

És hogy többé nem iszik.

Utána 2 hét múlva megint ment inni.

Most mennyire lehet hinni, hogy tényleg nem iszik többé?



2013. ápr. 15. 15:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

szia,

en nem hinnem el neki,

én is csinaltam valamit,utana megfogadtam hogy soha többet,aztan meg egy evig csinaltam,és utana hagytam abba.

2013. ápr. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire sem.Aki egyszer az alkohol rabjává válik,azt sajnos nem lehet megváltoztatni,illetve ő magas sem fog tudni változni,míg tényleg nem akarja.Márpedig az ilyen ember ritkán akarja letenni a poharat.Tapasztalat.
2013. ápr. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Én amikor 16 éves voltam 1 éven keresztül minimum heti 4-5x bulizni mentem (most 19 vagyok) szerencsére 17 évesen benőtt a fejem lágya. azóta nem ittam. Inkább tanulok. És voálá: színötös zh-k. Örülök, hogy korán kiéltem magam.
2013. ápr. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire! Majd ha egy évig nem iszik, ezt be is tudja neked bizonyítani, akkor talán kezd észhez térni. Te addig várj, vagy foglalkozz olyan fiúval, aki elkerüli az italt.
2013. ápr. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Most nem kötekedni akarok, de 1-2 ezer forintból nem nagyon lehet olyan sokat piálni, főleg ha nem a tescóban veszi meg, hanem beül valami helyre.

Szóval szerintem nem iszik ő még túl sokat. Lehet neked soknak tűnik a pénz de más egy alkalommal 20 ezret is ott hagy, na azon már be lehet rúgni.

2013. ápr. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

De Ő berúg. Mindig összevissza beszél, akkor adja a "én vagyok a Jani" stílusát, és mindikinek oda mondja amit akkor gondol.

Meg kiabál az utcán, kertvárosban, utána meg lefekszik valami parkban a fűre, és néz ki a fejéből.

Elég szánalmas így látni.

2013. ápr. 15. 15:47
 7/15 anonim ***** válasza:
Én is azt mondtam Február elsején, hogy most Június 1-ig nem iszok, tehát 4 hónapig. Nem jött össze, de 2 hónapig bírtam ugyanis Április 1-jén ittam újra először, húsvétkor nem hagyhattam ki. Nekem is van haverom, aki nagyon szereti a piát, és volt is hogy 4 hónapig nem ivott, de utána mindig újrakezdte, lehet hogy kibírja pár hónapig, de arra az esély nagyon kicsi, hogy soha többet ne igyon.
2013. ápr. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

ha valaki mértékkel iszik, az nem baj.

Ott kezdődnek a problémák, ha túlzásba, mert annak szenvedélybetegség lehet a következménye.

Aztán hogy kinek mi a sok... az teljesen egyénfüggő. A minden hétvége szerintem határeset.

2013. ápr. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
*túlzásba viszi, egy szó kimaradt
2013. ápr. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Lehet hogy csak meg játssza. Biztos iszik valamennyit, de mondom 1-2 ezerből nem lesz részeg , a többi meg a haveroknak szól, hogy megmutassa hogy ő a Jani pont ahogy írod.
2013. ápr. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!