Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Haverom azt mondta többet nem...

Haverom azt mondta többet nem iszik. Mennyire lehet elhinni ha kijelent egy ilyet egy ember?

Figyelt kérdés

Ő imádja az alkoholt.

Minden pénteken, vagy szombaton kocsmázik, vagy vesznek piát, és kiülnek egy parkba inni.

Azt mondja, többet nem iszik, mert hogy sok pénzt elköltött.

De előtte is elköltött egy pénteken 1000-2000ftot. Addig miért nem volt drága?

Így inni kb. tavaly Július óta járt minden hétvégén.

Ha nem tudott menni, mert a többi barátja nem ért rá, akkor már: "Huhh! Ezt muszáj bepótolni! Nem maradhat így!"


Már mondta párszor, hogy suli szünetében 3 napig részeg volt.

És hogy többé nem iszik.

Utána 2 hét múlva megint ment inni.

Most mennyire lehet hinni, hogy tényleg nem iszik többé?



2013. ápr. 15. 15:24
1 2
 11/15 anonim válasza:
A barátnöm tesvérét (17/L) alkoholmérgezéssel szálítoták kórházba, elvesztette az eszméletén a napi liter Jack Daniel's ivása közben. Mindenre megesküdött, hogy soha többet nem iszik. Kijött, ennek egy hete, tegnap kezdett el megint inni, és úgy issza a pálinkát, mint más a csapvizet. Szóval nem, nem lehet neki hinni.
2013. ápr. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Előző:

hát azért ez szomorú. Sajnálom. Remélem, tényleg abbahagyja, mielőtt jóvátehetetlen szervi károsodásokat szenved. Ő is 17 éves?

De azért általánosítani nem szabad, a kérdező haverja nem biztos, hogy ugyanilyen...

2013. ápr. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Nem, az az igazság, hogy körém mind ilyen emberek tömörültek, 4 családtagom alkoholista, és a haverjaim közt is van. Elég nehéz is így nekem, mert hogy kéthavonta le-lecsúszik egy liter pálinka... és csak 14 vagyok. Félreértés ne essék, nem vagyok alkoholista, és be se szoktam rúgni. Viszont a barátaim közt van elég sok alkoholista. De ennek a lánynak nem csak az alkohol a büne, szépen vagdossa is magát. Na, de annyi biztos, hogy minél jobban esküdözik, annál elöbb kezd el inni, ez biztos.
2013. ápr. 18. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
fú én 2012 júniusától naponta egy hosszúlépéssel kezdtem. minden nap!!! utánna ötbb kellett és több.. suli időszakban volt olyan hogy reggel 2 felessel magamban mentem iskolába. hétvégenként persze a haverokkal péntek szombat is KO. novemberben elkezdtem whiskey-zni. 1 héten másfél-2 üveg whsiky az alap dolog volt... rengeteg pénzt elcsesztem ilyenekre. néha 2hetente egyszer rágyújtottam egy szivarra de azon kívül semmit nem szívtam és nem is drogoztam. aztán úgy alakult az életem hogy valamit valamiért.. egy olyan lány ispirált??? nem mondott semmit hogy iylen vagyok. csak láttam rajta hogy bántja.. jó szöveg nem? mert azt nehéz lenne elhinni hogy rájöttem hogy ez így hosszú távon... halál. és január óta 3 felest ittam... születésnapomkor nővéremmel, egyszer mert kikellett kapcsoljam az agyamat, egyszer pedig mert unatkoztam. abban a 7 hónapban amikor aktívan alkholizáltam teljesen leamortizáltam a testemet. mint fizikailag mint mentálisan. jön a tavasz.. tavaly ilyenkor már kint kapáltam stb.. tegnap egy 20 perces fűnyírástól elfáradtam... tavaly az átlagom 4,6 volt egy gimnáziumban. most félévkor alig ütöttem a 3,5....:( mostmár kezdek visszatérni normális kerékvágásba de a tanulás egyre nagyobb nehézséget jelent.. nemmarad meg semmi.. akkor tudom. 20 perc múlva nem. figyelni alig tudok.. makacs lettem. tavaly megtanultam azt si amit nem akartam. mostmár azt se ami valamilyen szinten érdekel. ne vigyétek túlzásba az alkohol fogyasztás! 40 évesen a gyereketekkel játszó térre menjetek ne pedig a kerekes székkel a kórházba mert levgáták rák miatt a két lábad...:)
2013. ápr. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
előző vagyok még mindig. 16,5 éves voltam mikor elkezdtem aktívan alkholt inni ergó tavaly jűniusbna.
2013. ápr. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!