Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » A részeg ember miért nem...

A részeg ember miért nem toleráns?

Figyelt kérdés

Szomszédom alapból csöndes, kedves ember. De ha kerti party van náluk, és részeg, akkor ordibál, megy "szét bszom a fejét hháháháh!!!

Másokat meg látok részegen buszmegállót levizelni, és röhögnek közben, meg videózzák egymást...


A részegek miért nem toleránsak?



2013. máj. 1. 18:46
 1/6 anonim ***** válasza:
96%

Mert "borban az igazság"!


A hülye toleránskodás csak a társadalom illedelmességének a béklyói, valójában a legtöbb ember a háta közepére sem kívánja.

Részegen az ember oldottabb, beleszarik mindenbe, nem próbál másoknak megfelelni, csak azt csinálja, ami épp jól esik.

2013. máj. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%
Én pld jókedélyű nem veszekedésre hajlamos vagyok pityókásan is mert nem vagyok sunyi mint sokan.
2013. máj. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előzőkkel. A szomszédod lehet, hogy épp azért olyan részegen, mert alapból olyan ember akit nagyon nehéz kihozni a sodrából, mindent eltűr, de részegen a pia nagy bátorságot ad neki, és akkor kiad magából mindent, amit józanul magába folyt.
2013. máj. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Phoney ***** válasza:
Aki részegen nem toleráns, az józanon is csak magára erőlteti (persze ettől még lehet, hogy azt is tartja helyesnek, de a természete akkor sem olyan). Nem hülyeség, hogy az ismerősök szeretnek túlesni egy közös iváson, mert sokminden kiderül az emberről. Nekem pl. egy barátom sincs, aki részegen agresszív lenne. Igazából már józanon is kiszúrhatók az áltoleráns, álbékés emberek, ha van hozzá érzéked.
2013. máj. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én berogyva túl toleráns is vagyok, meg simán nem fogom fel a "cselezést" lehet nyugodtan jókat szórakozni a naivitásomon. Leginkább a hasonlók társaságát keresem, talán ezért is nem találkozol ilyenekkel! :)
2013. máj. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is nagyon toleráns vagyok ha részeg vagyok. Egyszer fordult elő, hogy bunkóvá váltam (a jó sok alkalomból)
2013. máj. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!