Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Van olyan felnőtt ember aki...

Van olyan felnőtt ember aki még nem volt részeg? Ha igen mért nem?

Figyelt kérdés
Etleg aki soha nem iszik semmit, az mért teszi ezt?

2013. máj. 6. 20:53
 1/8 anonim válasza:
57%
Azt hiszed minden ember egyforma, és mindenkinek kell a pia?
2013. máj. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
43%
a hörcsögpapa, nem volt rá píínz
2013. máj. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
67%
Jelen! 32 éves vagyok és még soha nem voltam részeg. Egyszerűen azért mert nem szeretem az alkohol ízét. Baráti társaságban elkortyolgatok egy pohár fehér bort. Ennyi a maximumom :)
2013. máj. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
48%

20eves vagyok.,sosem voltam reszeg es antialki vagyok. Lattam milyen reszeg szulokkel elni, es tudom mit gondolnak az ilyen emberekrol:nos en nem fogok kozejuk tartozni.

A masik hogy csak azert hogy jol erezzem magam,nem fogom vegig egetni a belem palinkaval-magyaran az izevel is bajom van

2013. máj. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%
40 vagyok és én nem voltam. Inni szoktam, de csak jobb minőségű bort (1-2 pohár a vacsorához), krémlikőrt, limoncellót, sangríát. Azért nem, mert egy pici alkohol után szédülök és vihogós hülye vagyok, na ott megállok, egyrészt nem is esik jól utána én pedig szeretem élvezni az alkoholt. Másrészt nem is akarom magam kiütni, mert nem látok benne semmi élvezetet: nem lennék magamnál, ezáltal kiszolgáltatott helyzetben lennék (nem kívánok kirabolva esetleg újdonsült anyuciként felébredni), másnap meg az ágyat nyomnám. Szóval azért nem, mert én azt szoktam csinálni amiben örömöm van, a hányós-fetrengős részegségben viszont nincs.
2013. máj. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
56 éves vagyok, szivesen megiszok egy üveg sört vagy egy pohár bort. Ennyi jól esik, többet meg minek igyak?
2013. máj. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Mikor még egészséges voltam(14-15 éves koromban),akkor se vágytam nagyon a piálásra,mint a mostani tizenévesek,maximum ilyen pezsgőiszogatós esetek voltak,de részeg sosem lettem tőle.(fél pohár az semmi,szóval..) Aztán 16 évesen kiderült,hogy nagy eséllyel cukros leszek,mert ha nem is egyértelműen,de egyik vizsgálaton az egekben volt a cukorszintem,a másikon meg teljesen egészségesnek tűntem,és inzulinadagolás helyett diétára fogtak. Nos,azóta se csoki,se cukor,se pia,semmi ilyen. De megmondom őszintén,nem is hiányzik,ha tehetném,se innék,szeretek "tudni magamról". Mindig elhívnak a többiek ennek ellenére,már csak azért is,hogy legyen valaki,aki haza tudja őket vinni kocsival. :DD

21l

2013. máj. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Édesanyám 28 éves korában ivott először (!!!) alkoholt - bár, ő azért, mert az otthoni hagyományoknak megfelelően a nőket legtöbb helyen nem is kínálták, sőt, bulikban stb. már-már szégyen volt inni (nemhogy vedelni mint a ló). No és persze tegyük hozzá, hogy soha nem is volt részeg, még igazán becsiccsentve sem szerintem...
2013. máj. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!