Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Milyen italt igyak ahhoz hogy...

Milyen italt igyak ahhoz hogy csak "jólérezzem" magam, szóval nem szeretnék hulla részeg lenni csak annyira hogy elengedjem magam és ne hányjak?

Figyelt kérdés
Milyen italt keverjek ami úgy mond gyorsan hat? De azért ne ártson meg úgy hogy hányjak is.
2013. máj. 19. 18:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha ezt kérdezed, akkor valószínűleg nem vagy nagy ivó. Én eddig úgy vettem észre, hogy a tömények lassaban hatnak, szóval mondjuk pár fröccstől már biztosan jó kedved lesz :)
2013. máj. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
4 sör + 1 feles.
2013. máj. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Phoney ***** válasza:
100%
Elsősorban nem italfajtától függ, de abból kiindulva, hogy még nem tudod magadtól a választ, igyál sört, az elég gyorsan hat (és elég lassan fogy) ahhoz, hogy észrevehesd, mikor elég.
2013. máj. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
pezsgő+bomba
2013. máj. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

az én tapasztalatom az hogy boroskólából ipari mennyiséget meg lehet inni rosszullét nélkül (főleg ha eszel is közben pogit,zsíroskenyeret vagy ilyesmit) még a vodkanarancs is elmegy ha 2/3-a narancs és 1/3-a vodka csak. jó kedvem lesz,táncikálok,ölelgetem a barátomat,ellenben ha töményezek akkor kegyetlenül rosszul leszek.

18/L

2013. máj. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

jäger redbull:D

elkeszitese:kb 2dles nagyszaju poharba egy feles poharat allitasz amiben jäger van a nagyobbik poharba pedig redbullt töltezs, egy huzasra megiszod a kettöt egyszerre es kb 1-2 eleg is;)

2014. márc. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!