Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Részegen miért lesz sok ember...

Részegen miért lesz sok ember romboló, és mindent szét zúzni akaró?

Figyelt kérdés

Látok részeg embereket, akik buszmegállót vertek szét, vodkás üveget vágtak hozzá falakhoz, letörték a kis cseresznyefát az utcán.


Miért csinálnak ilyeneket? Most kinek ártott az a fa, vagy megálló?

Miért lesz valaki részegen ilyen, hogy mindenben kárt tegyen?



2013. máj. 20. 09:00
 1/4 anonim ***** válasza:
81%
Ezek az emberek józanon is ilyen gondolkodásuak csak akkor sunyítanak.Ha valaki nekedmegy részegen józanon úgyanúgy gondolkodik rólad.Ezért mondják: Borban az igazság!Az ital olyat nem hoz ki egy emberből ami nincs benne!
2013. máj. 20. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az elsőnek igaza van, ezek az emberek alapból agresszívek, csak józanul tudják fékezni magukat, de részegen megnő a bátorságuk, és elszáll az összes önkontrolljuk, ezért ütnek szét mindent.
2013. máj. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Én pl. véletlenül szoktam rombolni, amikor ritkán iszok. Pl. ágyat is b*sztam már szét, azt mondták a többiek, de én józanon se láttam rajta hibát.

Olyankor aki nem szándékosan akar rombolni az is tud sztem.

2013. máj. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 sheex ***** válasza:
100%
Azért megnézném ezeket az embereket akkor, ha a velük lévő társaság lenézné őket a tettük miatt. Mert ugye ők így próbálják felhívni magukra a figyelmet és érvényesülni és sajna akad "rajongójuk". Amikor már azt se tudja hol van a saját házához kéne vezetni az ilyeneket és azt verjék szét. Józanodás után már lehet gondolkodna cselekvés előtt, bár nem adok rá sok esélyt. Azon döbbentem le a múltkor, hogy jöttek ki a discoból, és amint kiértek egyből a körútra dobták a vodkás üveget, ami szilánkokra repült, mert az ugye akkora poén, hogy fél Pest fekszik tőle. Szánalmasok. Lehet génekkel örökölték, de lehet a gyerekkor tett be nekik, de akkor is fura, hogy felnőve valaki ebben leli örömét és nem tud viselkedni.
2013. máj. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!