Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Milyen piát lenne érdemes vennem?

Milyen piát lenne érdemes vennem?

Figyelt kérdés
Barátnőm bemutat a szüleinek csütörtökön, és azt már tudom, hogy süteményt ne vigyek. Az édesapja szereti a száraz bort. Milyen jó minőségű, de nem túl drága száraz bort ajánlanátok? (max. 8.000ft )

2013. júl. 8. 20:57
 1/7 Lipton. válasza:
0%
tokaji aszú ?
2013. júl. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Csatlakozom az előttem szólóhoz. A tokaji az igazi ! Aszú, vagy szamorodni!!!
2013. júl. 9. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Van itthon 1972-es tokaji 5 puttonyosunk nem is egy darab, de az szerintem túlzás lenne első alkalommal...
2013. júl. 9. 08:30
 4/7 anonim ***** válasza:
"száraz BOR"..
2013. júl. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ne vigyél otthonról, mert nagy csalódás érhet...a szekrénytetején tartott "ezeréves" borok már nem jók semmire.

Menj el egy borszaküzletbe és hozzáértő segít választani.

8000 ezerért meg pláne.

A ház asszonyának pedig ne felejts el azért egy minőségi bonbont, de méginkább virágot venni!Ezek alapgesztusok.

2013. júl. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Miért ne lenne jó egy '72-es tokaji?? Attól még ,hogy sokat állt semmi baja nincsen. Nagyapámnak van pincéje, borokkal foglalkozik, ő mondta, hgoy semmi baja nicnsen. Azért nem kérdeztem meg tőle, hogy milyen bort vegyek mert külföldön van, és nincsen telefonja ...
2013. júl. 9. 19:13
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Aki nem ért a borokhoz, az miért szólal meg?

Az aszú, a szamorodni mind édes borok, sőt inkább desszert borok. Ha szárazat szeretne akkor száraz bort vigyél, ne desszert bort.

Örök kedvenc sokan szeretik, kevés pénzért már kapni jó minőségűt.

Kicsit már pikánsabb mondjuk egy jó száraz tramini 1500 fölött kapsz már jót, de határ a csillagos ég.

Erősebb ízzel rendelkező cserszegi-fűszeres, nagyon testes és jó minőségűt szintén lehet elérhető összegben kb 2000 ftért kapni.

Rengeteg jó borunk van válogass:

[link]

2013. júl. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!