Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mennyi piát szoktatok inni,...

Mennyi piát szoktatok inni, ha elmentek a hétvégén inni/bulizni?

Figyelt kérdés
Hány sör/feles/bor? Mennyitől vagytok készen?

2013. nov. 10. 12:38
 1/9 anonim ***** válasza:

nem iszom buliba alkoholt csak baráti körben

18/l

2013. nov. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
ez aztán válasz a javából
2013. nov. 10. 13:29
 3/9 anonim ***** válasza:

nem szoktam bulizni illetve sokat inni:)

családi összejövetelekkor iszom csak akkor is ügyelek a mennyiségre és igyekszem nem készen lenni


egy két pohár bor és maximum 4 kis pohár pálinka ami kellemesen mosolygóssá tud tenni

2013. nov. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

vadászozni szoktam, v pezsgőzni, mikor milyen kedvem van. de ha van pénzem, akkor gintonic, v martini is jöhet:) illetve természetesen jó fajta házipálinka. addig iszom, míg becsípek, de nem vagyok részeg, mert olyankor mindig fáj a gyomrom, és csak haza kell menni a buliból :s


25N

2013. nov. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
De szép is lenne, ha M.O.-on ilyen mértéktartó úri hölgyek és úriemberek laknának. Félreértés ne essék, én nem vagyok egyáltalán alkesz, csak egy kérdés volt. Kinek ugye mi. Egyáltalán nem baj csak csajok, ha nem aljasodtok el sőőőt :D
2013. nov. 10. 13:42
 6/9 anonim ***** válasza:
jó házi pálesz lapos üvegbe sörrel kísérve na abból nem kell sokat inni,főleg ha nyers az alapanyag :D az beteszi a kaput :D 20/F
2013. nov. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Sajnos ha iváaszatba kezdünk akkor sosincs jó vége... Ha rajtam múlna akkor simán meg tudnék álni vele, mert tudom hogy hol a határ, de a haverok mikor ráderőltetik, akkor nincs menekvés... :D
2013. nov. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Balanus_concavus ***** válasza:
100%
A mi társaságunk elég sokat iszik sajnos, elmesélem a legutóbbi estét: háznál indítottuk két felessel, aztán irány a kocsma, kezdésképpen söröztünk, én úgy hatot vertem be, meg közbe egy feles is lement. Aztán átálltam a borra, megittam úgy 4-5 nagyvadászt. Ez olyan átlagos hétvégi piálás volt, ennél persze előfordul, hogy kevesebbet iszok, de az is, hogy többet.
2013. nov. 10. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
utolsó az veretes :D
2013. nov. 11. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!