Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kinek higgyek? A barátom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek higgyek? A barátom a hétvégén szó nélkül átment egyik haverjával egy csajhoz inni. Megvárta még lementem fészről és kérdezés nélkül elment. ".

Figyelt kérdés
Másnap a csaj elég félreérthető dolgokat írt, amik arra utaltak, hogy nem szép dolgokat csináltak, átverve engem. A barátom azt állítja, h nem volt semmi, de nem tudok hinni neki. Mit tegyek? Nagyon ritkán voltunk egymás nélkül "bulizni".
2013. febr. 6. 17:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Mióta vagytok együtt és hány évesek vagytok?
2013. febr. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

ejj.

Szerintem ebben a pillanatban dobd ki. :D

2013. febr. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Az semmi! augusztusban megismerkedtem egy hát hogy is fogalmazzak pontosan, szóval egy "lényegre törő" oldalon egy 29 éves nősténnyel. én 24 vagyok és tök jól megvoltunk a 40 km-eres távolság ellenére is. egymásba szerettünk és ő nekem az első. Jó, tudom, későn érő típus vagyok, de ezt hagyjuk. Aztán másfél hónap után kezdődtek a bajok. kiderült, nem a szüleivel él, hanem egy másik férfival, akinek van saját háza, mert megörökölte . Kidobtam a csajt, de aztán 6 nap után megkeresett és én képtelen voltam ellenálni. Aztán novemberben összeköltöztünk. 10 napig együtt éltünk, és hazaköltözött a szüleihez, mert az anyja lábát műtötték. ( szüleit azóta sem ismerem) Kiderült, hogy a csávóhoz költözött vissza , de ezt tagadta. Aztán azt mondta a szüleinél él. én elhittem neki és találkozgattunk tovább és kb 2-3 hete leellenőriztem, vajon igazat mond-e (2 hónapig vakon elhittem, amit mondott) a kocsija a srác házánál volt, a kapun belűl. azt miondta , hogy összeveszett a szüleivel és azért költözött vissza. Esküdözik, hogy nem csal meg, csak ott lakik, azt mondja, csak engem szeret, és én meg ... Nem tudom mit csináljak. Az a baj, hogy egyszerüen imádom, még ha mással is él és alig várom, hogy újra láthassam. Szerintetek normális vagyok, hogy még mindig őt akarom? Nem bírnék már más nőt szeretni, de ez így akkor sem a legjobb felállás. Ja és azt állítja, hogy gyereket csak tőlem akarna, csak velem szexel, meg hogy megmozgattam benne valamit. Olyan hihetően hazudik, ha belenézek abba a gyönyörű kék szempárba, mindent elfelejtek. Kibírhatatlan ez.

.

Mindezt csak azért írtam le, hogy lásd, nem vagy egyedül az ilyen kétségbeejtő dolgokkal. Szerintem járj a dolgok végére. Bár, a te helyzeted is olyan tré, kb mint az enyém. de nézd a jobbik oldalát. A te barátod, legalább nem más nővel él . Amugy ezt a dolgot csak te tudod megoldani itt nem találsz senkit, aki megmondja, hogy : Nem csalt meg, vagy megcsalt. pokoli helyzet, neked kell döntened, kib@szod, és keresel másikat, vagy eltűröd , vagy megtréfálod a szemétségért valami ravasz módon.

2013. febr. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ott bizony nem csak ivás volt. kivele :D
2013. febr. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A kettessel értek egyet! Megbízhatatlan és nem őszinte. Lapátra vele!
2013. febr. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én:16 , Ő:19. Egy éve vagyunk együtt
2013. febr. 6. 17:28
 7/9 anonim ***** válasza:
Már nem szeret igazán... :/
2013. febr. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 walk w1th mee ***** válasza:
dugcsi volt :d
2013. febr. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 carpediem1983 ***** válasza:
Kedves kérdező ...Őszintén te elhiszed hogy iszogattak????
2013. febr. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!