Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Kezdő alkoholfogyasztónak...

Kezdő alkoholfogyasztónak társaságba milyen italt ajánlotok, amitől nem fogok behányni? Mire figyeljek oda?

Figyelt kérdés
A sörtől valamiért undorodom. Nem igazán szoktam inni, nemrég kóstoltam meg, hogy egyáltalán mi is az az alkohol. Még soha nem voltam részeg. Olyan italra gondoltam, ami viszonylag finom is. Azt hallottam, hogy a kólával vegyített cuccok a szénsav és a koffein miatt kifordítják a kezdő gyomrot. Igaz ez? Ti mivel kezdenétek?
2013. nov. 20. 15:51
 1/7 anonim ***** válasza:
semmivel ne kezdj.:D minek így rákészülni? ha mindenképp inni akarsz akkor ne keverd semmikép... borra konyakot, whiskey-re tequila-t és stb... egy félét nézz ki és azt idd, amíg jól esik. ha már nem esik jól ne idd csak azért mert te hú de milyen menő leszel tőle. egyél előtte. ha már érzed hogy sokat ittál egyél zsírosat.
2013. nov. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 bumbi02 ***** válasza:
Vizet, mindig csak vizet. És akkor nem hánysz: )
2013. nov. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Amikó kihúzzák a fuldoklót, az nem a víztől hány? Csak óvatosan! :-D


Én pl. diólikőrrel kezdtem, okádtam is, mint a lakodalmas kutya!

2013. nov. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Fiú/lány vagy?


Amúgy nagyon sok nem igazán alkoholos izű alkoholt lehet kapni. Mondjuk kocsmákban nem érdemes ezeket a Somersby, Bacardi Breezer dolgokat, mert brutál drágák... Ha a sör nem jön be, de valami hasonlóan nem túl erős, nem tömény dolgot szeretnél, akkor szerintem próbálkozz a fröccsel (az szóda+bor). Ennek még finomabb változata a macifröccs, amibe ezeken kívül málnaszörp van. :)

2013. nov. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Hasonló helyzetben vagyok, mint te :) Én Sommersby almásat fogok inni, mert azt 1-1-et néha megiszok. Esetleg mellé egy kis pezsgő, ezek lightosak.
2013. nov. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Imola Ágnes ***** válasza:
Ízesített sör? Olyan mint egy üdítő...van citromos, körtés, stb. EZen kívül van még rengeteg ital, ami nem dúrva. Fröcs, ha szereted, vagy valamilyen rövid ital, martini, esetleg Jager...az a fontos, hogy semmiből ne igyál sokat, ne keverd a piákat, előtte egyél rendesen.
2013. nov. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

ne keverd az italokat max 2 félét igyál.

Én életemben először hubertustól rúgtam be 14 éves voltam 3-4 felest ittam de jól beálltam tőle:D

2013. dec. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!