Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek minek kéne ahhoz...

Szerintetek minek kéne ahhoz történnie, hogy az itt panaszkodó normális lányok és ugyanilyen srácok végre egy társaságba kerüljenek?

Figyelt kérdés

Nem tudom megfejteni minek kéne ahhoz történnie, hogy az olyan kérdéseket kiíró srácok és lányok, akik magukat a visszahúzódóbb, nem bulizósabb, szorgalmas, monogám embertípushoz sorolják, egy társaságba kerüljenek, ahol normálisan lehetne ismerkedni. Komolyan szervezek már egy ilyen tábort, mert rossz nézni, hogy az emberek mennyire elmennek egymás mellett.


Kort és nemet írjatok, mert hátha tudnak egymásra ráírni itt az emberek és ismerkedni :-)


2013. okt. 23. 14:38
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
nem járnak ők sehova
2013. okt. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
nem tudom, de nagyon jó lenne, mert uncsi a sok nyafizás:D
2013. okt. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Nem mernének lépni mert mind beszari. :D
2013. okt. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Nem nyafizok, hanem sokat csalodtam, es kezdem megunni 18/f
2013. okt. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Jó ötlet lenne,ha elmennének rá az emberek.Amúgy meg hiába vagyok én normális.Reggeltől késő délutánig dolgozok.Hétvégén is valamit ügykököd.Reggel utazásnál azért nem szeretnek ismerkedni a nők mert még fáradtak,este meg azért mert már fáradtak....Máskor nem igen van lehetőségem olyan nővel beszélni aki tetszene is


20F

2013. okt. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Nem nyafizok, hanem sokat csalodtam, es kezdem megunni 18/f
2013. okt. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
53%
Akinek nem inge, ne vegye magára, de sokan nagyon is nyafiznak..:D
2013. okt. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

támogatom az ötletet, de nem a nyafogók miatt, hanem mert tényleg ez van a mi világban, hogy csak azok tudnak párt találni aki minden buliban benne van, részegre issza magát, vagy jó családba született, de nem mindenki ilyen, vannak akik csalódtak és már félnek a visszautasítástól, ezért nem kezdeményeznek, vagy egyszerüen visszahúzódóak, de nekik is ugyanúgy hiányzik hogy szeressék őket és ők is szerethessenek valakit

27F

2013. okt. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
nem rossz ötlet de szerintem nem kell tábor bőven elég elsőre egy délutáni esti program ....
2013. okt. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Ti eljönnétek amúgy? De most komolyan. Tehát hogy nem az, hogy "persze eljövök", azt beparázik, és nem jön el, hanem komolyan.
2013. okt. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!