Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Azt olvastam, ha valaki...

Azt olvastam, ha valaki feldugja a dianáscukrod análisan, akkor 10 percen belül olyan részeg lesz, hogy menni alig bír. Ez tényleg így van?

Figyelt kérdés

2014. febr. 21. 22:26
1 2
 11/17 anonim válasza:
59%
Az agysejteid meg úgy elpusztulnak, hogy 40 évesen a nevedre sem fogsz emlékezni, annyira sötét leszel agyilag. Hajrá!
2014. márc. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Aki ilyen kérdést ír ki, annak már most se lehet sok agysejtje.
2014. márc. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
A logikát nem értem, valahol olvasta és kiírt róla egy kérdést, mert nem tudta mi az igazság, ez még nem vall semmi értelmi fogyatékra...
2014. márc. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Igazából egy ismerősöm kérdezett rá a mítoszra, én meg gondoltam segítek neki és felteszem a kérdést ezen az oldalon. Nem akarom védeni magam, hogy én igenis tanult és művelt vagyok, mert erre senki sem kíváncsi, a válaszokat köszönöm! Szép napot mindenkinek, sok dianás cukorral.
2014. márc. 11. 21:26
 15/17 anonim válasza:
Nyilván azért tettétek fel a kérdést, mert szeretnétek kipróbálni a dolgot, különben nem érdekelne a dolog, és nem kérdeztettek volna semmit....
2014. márc. 17. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Így van! Nem kell magyarázkodni....
2014. márc. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 mustafa33 ***** válasza:
Szóval a kérdező a Windsor ház rajongója. A Dianát szereti meg a Wilmost. ☺
2014. márc. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!