Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Miért szeretnek annyira...

Miért szeretnek annyira berúgni az emberek? Én nekem nem jön be annyira. Nem mindenkire hat úgy a dolog, hogy élvezze?

Figyelt kérdés

Párszor ittam berúgásig, amikor már szédelegtem, furán éreztem magam, egyenesen járás nem sikerült!


És nem nagyon élveztem, vagyis, pár óráig vicces kedvem volt, de hamar elmúlt, mikor ittam még, hadd nevessek, de akkor meg már a szédülés jött, és utána a rossz érzés.


És nem értem. Az ismerőseim, nagy berúgósak, karácsony, szülinap, húsvét, névnap, bográcsozás nem telhet el pár pohár feles és 1-2 pohár házi bor nélkül (minimum!) és nagyon élvezik, hogy a déltől, délután 4-5 ig iszogatnak, részegeskednek.

Sok osztálytársam minden pénteken megy inni, kocsma vagy diszkó, ahol töltik fel a képeket a Facebookra, és évek óta csinálják!


Miért tudják ők ennyire élvezni ezt a dolgot? Rájuk máshogy hat?

Szóval én is tudok inni, hogy jó kedvem legyen, de nem sokáig tart a kacagós kedvem, pár órácskát, utána meg elfog a kellemetlen érzés!


Miért? Más vagyok mint a többiek? Én nem tudom elképzelni, hogy minden pénteken nevessek 1-2 órát, és utána rosszul érezzem magam! Pláne másnap! Nekik miért jó?


2014. márc. 1. 17:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Na,erre iszom egyet!
2014. márc. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Phoney ***** válasza:

Pedig ezek után rájöhettél volna, hogy a többieknek nem múlik el olyan hamar a „vicces rész”. Ittasodásnál az ember a megfelelő adagolássál minél tovább húzza ezt a részt, majd elmegy aludni. Ha abbahagyod, akkor aludnod kell, ha nem hagyod abba, akkor meg könnyen túlihatod magad.


Ezért van az, hogy a tapasztalatlan néhány óra után vagy ágyban vannak, vagy az árokban. Aki tudja, hogy mit bír, az 12 órát is simán végig tud inni.

2014. márc. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nem kell konkrétan berúgásig vinni, nekem a spicces, molyos állapot tetszik, amikor csak viccesebbnek találsz dolgokat, élénkebb vagy és jókat nevetgélsz, de még tudsz vigyázni magadra, a pénztárcádra stb,
2014. márc. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 kedves97 ***** válasza:
az emberek ilyenkor nem olyan feszültek, könnyebben beszélgetnek azokkal az emberekkel akikkel amugy nem beszélnének :D a vicces rész nekem sokáig tart, de ha többet iszol neked is tovább fog tartani :) !
2014. márc. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!